reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dzień dobry dziewczyny :)
1512 trzymaj się, na pewno jeszcze się wszystko ułoży

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :tak:

My mamy audi a4 :sorry2:
 
Witam wszystkie Mamusie[emoji4] poczekajcie z tym zamykaniem grupy na zagubione marcówki[emoji4]

Czekam na moje drugie dziecko, mam już synka co ma ponad dwa latka. Dziecko jest mocno wyczekane bo staraliśmy się o nie metodą in vitro, ja niestety nie mogę mieć dzieci drogą naturalną.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ta grypa na fb co kiedyś powstała jest czy ta z nas która założyła ta grupę usunęła ja ? Bo widziałam ze cos jest na Facebooku ale nie wiem czy to inne dziewczyny czy z tego forum .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wpisal mi,bo jest tam taka rubryka, a wpiac nie mam co,bo badania nie robilam na grupe ani skierowanie nie dostalam na to teraz, bo ja oddaje krew od 7 lat jak i moj maz i mamy określoną przez nich grupę i kartę wyrobiona.

f2w33e3ky6zyjqkr.png
To moge ci powiedziec ze ich legitymacja sie w szpitalu nie liczy tak mi powiedzieli w RCKiK. I tak trzeba wykonywac badanie, ale jesli zadz do swojego regionalnego punktu i wytlumaczysz do czego potrzebujesz to zrobia Ci za darmo badanie +konflikt serologiczny ze wzgledu na to ze jestes dawca:)

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
To moge ci powiedziec ze ich legitymacja sie w szpitalu nie liczy tak mi powiedzieli w RCKiK. I tak trzeba wykonywac badanie, ale jesli zadz do swojego regionalnego punktu i wytlumaczysz do czego potrzebujesz to zrobia Ci za darmo badanie +konflikt serologiczny ze wzgledu na to ze jestes dawca:)

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
A taka karta identyfikacyjna grupy krwi, ktora każdy moze sobie wyrobić i nosic w portfelu, za którą sie placi okolo80 zl chyba czy więcej jak sb chcesz wyrobic samemu? Bo ja to jeszcze posiadam od nich.

f2w33e3ky6zyjqkr.png
 
reklama
Megi* czy jesteś marcówką 2017 ?

Już mam wszystkie wytyczne jak zrobić zamkniętą naszą grupę, czekam aż cluue doda do listy EeningStar i wyślę listę. Jak pojawi się ktoś nowy to dodamy do grupy. W czerwcówkach dziewczyny dołączały jak już były maleństwa na świecie także z czekaniem n nowe osoby można czekać i czekać.

Ide się teraz kąpać, potem z psem plsssss nie naprodukujcie znowu 1000000 stron :p :p :p
 
Do góry