reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dzień dobry :)

Też myślę że super pomysł z zamknięciem grupy :)na pewno wszystkie będziemy się czuć bardziej komfortowo :)

Co do grupy krwii, to ja badalam, ale lekarz mi powiedział że grupa męża nie ma znaczenia (może że względu na to jaka ja mam)

Ola, w ogóle jeśli chodzi o słodkie bułki to ja przez parę tygodni tej ciąży tylko słodkie buly chciałam jeść :D nic poza tym :D

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale myślę że o karmieniu to za wcześnie. Przygotuję się jakąś Biblię z linkami obowiązkowymi do przeczytania na temat laktacji, przystawiania i mleka. Tak żeby to się nie zgubiło później i żeby było zaraz przed porodem aby wiadomości były na bieżąco i świeżo, co by nie zapomnieć miesiąc przed porodem
 
Ola Ty chyba jesteś najbardziej na bieżąco z wszystkim tutaj, spójrz proszę na listę i sprawdź czy jest na niej jakaś mamusia której się nie udało ? :( nie wiem czy wyłapałam wszystkie straty :(
 
Cluue a przybieralas malucha jak zasypiał? Albo rozebralaś żeby się rozbudził? Albo do odbicia wzięłaś?
 
Cluue a przybieralas malucha jak zasypiał? Albo rozebralaś żeby się rozbudził? Albo do odbicia wzięłaś?

brałam do odbicia za każdym razem (nie zawsze mu się odbijało), ale nie wybudzałam go przed karmieniem jakoś szczególnie bo byłam przekonana, że skoro płacze to jest wystarczająco wybudzony ... może rzeczywiście w tym był problem.
 
Ola fasola jeszcze nic nie robiłam teraz, wtedy po ciąży mi zrobili. Za tydzień idę na kolejną wizytę może wtedy zleci mi te badania. Tzn robilam badania, ale tylko morfologie, tsh, cukier, igg p ospie, aby sprawdzic czy chorowalam. No i sto tysięcy razy badana bHCg ;).

A na karmienie piersią to polecam taki malutki kremik z musteli. Działa cuda. Reszta w ogóle nie pomagala na poczatku na te strupki itd. A tak z zascisnietymi zębami dawało radę;)


Poczekajcie z listą, bo ja się chyba nie dopisalam... ;)



Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde ile do nadrobienia! :)

Nie napisałam wczoraj, była wizyta (zmniejszam leki), było usg - CRL 45,46mm, serduszko miarowo pika 160, rączki i nóżki machają - uspokoiłam się :) Ciąża nawet jeden dzień do przodu. Dostałam płytę, szkoda, że nie mam czytnika CD w kompie :p

Leuksypida u mnie wczoraj też 11+1 właśnie. Szaflik leczył mnie w ICZMP, spoko gość, doświadczony lekarz.

1512 przykro mi. Jesteś jeszcze młodziutka, życzę Ci żebyś znalazła odpowiedniego partnera (nie daj się już zbałamucić poprzedniemu, jeśli będzie próbował!) i mogła się cieszyć macierzyństwem z jego wsparciem.

Lilija daj znać jak prenatalne! Ja mam 20.08, wczoraj lekarz mówił, że jeszcze się nie da pomierzyć wszystkiego, a za 10-14 dni będzie akurat.

Prawko robiłam jak tylko prawo pozwoliło, wiec jakieś 13 lat mam uprawnienia (matko, jakam wiekowa! :p). Bez prawka jak bez ręki, nie wyobrażam sobie. Muszę się za adapterem rozejrzeć. Kalolek ile płaciłaś? Bo wiem, że można też wypożyczyć.

Co do szkodliwości usg to nie szkodzi, ale wg nowych wytycznych nie zaleca się dopplera przed 10tc i u mnie w klinice nie "puszczają dźwięku" wcześniej. Za to w szpitalu bez oporu..

Ola_fasola grupa na fo fajny pomysł! Poproszę o dostęp jak będzie. Ja na FB się nie wybieram.

Chyba po angielskim zapakuje psa i przejadę się na działkę tatę odwiedzić.
 
reklama
Gratuluję podjęcia decyzji do do prawo jazdy, uważam że każda kobieta powinna je mieć i być nie zależną od nikogo, szczególnie od facetow. Ja robiłam jak miałam niespełna 18 lat ,pamiętam że doczekać się nie mogłam. Powiem jeszcze żebyście się nie poddawały jak od razu się nie uda bo naprawdę warto przetrwać i je po prostu mieć !

1512 bardzo mi przykro :(:( trzymaj się ciepło.
 
Do góry