reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

A mnie nic nie boli. Czasem mam ból jak na okres ale to rzadko. W pierwszej ciąży też mnie piersi nie bolały i miałam problem z laktacja. Moje piersi są miękkie tak jak przed ciąża nic się nie zmieniły. Trochę bolały na początku ciąży. Boję się że sytuacja się powtórzy. A tak bym chciała karmić piersią.
My się wozimy citroenem berlingo. Super sprawa wózek cały wchodzi do bagażnika. Nie muszę go wcale składać. Zresztą my to maniacy citroenow jesteśmy. Poznaliśmy się w klubie citroena. :)

Wy maniacy citroena a my wycieczek Neckermanna bo tam sie poznaliśmy :) ja byłam praktykantką mojego R. ;)

Dziewczyny mam pare pytań:
Która z was jest w drugiej czy kolejnej ciazy i ma ujemna grupę krwi ? Jakie miałyście dodatkowe badania na przeciwciała ? Czy było to do zrobienia na JUŻ ??

Kolejna rzecz czy moge zrobic inhalacje z soli fizjologicznej ? Nie chce brać jakis leków od razu, tragedi nie ma ale ciagle mnie drapie chyba po tej ostatniej akcji z alergią, inhalacja dobrze by mi zrobiła.

Moze założymy grupę zamknięta na BB będziemy mogły sie lepiej poznać, tu nie wiadomo kto nas czyta .. Tzn w sprawach ważniejszych były byśmy tam :)

Głodna jestem dzis od samego rana, R. Mi wczoraj kupił maślane bułeczki teraz je uwielbiam, jedyna rzecz która mam ochotę zjeść i kiwi jeszcze [emoji16][emoji3]

Miłego dnia [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak mnie podrajcowalas tymi bułeczkami hi hi.
My dzisiaj idziemy na pogrzeb do cioci K. Fajna kobieta to była, mam nadzieję, że mi wybaczy jak nie pójdę się z nią pożegnać do kostnicy. Za to pewnie reszta rodziny zacznie gadać. A niech sobie gadają.
 
Ola_fasola wlasnir jezdzilam duzo c-maxem i fajnr ma spalanie i podoba mi sie to jak sie w nim siedzi. Tak wysoko(moj kolega sie śmieje ze jak na kiblu heheh).


f2w33e3ky6zyjqkr.png
 
Wy maniacy citroena a my wycieczek Neckermanna bo tam sie poznaliśmy :) ja byłam praktykantką mojego R. ;)

Dziewczyny mam pare pytań:
Która z was jest w drugiej czy kolejnej ciazy i ma ujemna grupę krwi ? Jakie miałyście dodatkowe badania na przeciwciała ? Czy było to do zrobienia na JUŻ ??

Kolejna rzecz czy moge zrobic inhalacje z soli fizjologicznej ? Nie chce brać jakis leków od razu, tragedi nie ma ale ciagle mnie drapie chyba po tej ostatniej akcji z alergią, inhalacja dobrze by mi zrobiła.

Moze założymy grupę zamknięta na BB będziemy mogły sie lepiej poznać, tu nie wiadomo kto nas czyta .. Tzn w sprawach ważniejszych były byśmy tam :)

Głodna jestem dzis od samego rana, R. Mi wczoraj kupił maślane bułeczki teraz je uwielbiam, jedyna rzecz która mam ochotę zjeść i kiwi jeszcze [emoji16][emoji3]

Miłego dnia [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ola wydaje mi się, że inhalacja z soli była by nawet wskazana. W sumie to nie mamy zbyt dużego wyboru a to na pewno nie zaszkodzi.

xnw43e3kv460u0xh.png
 
Co do zmęczenia, to właśnie wróciłam ze spacerku bo byłam małego zaprowadzić do przedszkola, weszłam do sklepu po bułki no i na 3 piętro do domu i jestem padnięta ! leże w łóżku z laptopem i chwila minie zanim się zbiorę żeby zrobić sobie śniadanie :D

Ola co do inhalacji myślę że śmiało możesz robić :)
 
Hej dziewczyny:) my posiadamy Audi i też nie mam na co narzekać:)
Ola_fasola mi narazie alergia nie przeszkadza, ale moja mama jak była w ciąży wiem że robiła inhalację z soli fizjologicznej i młody (czyli mój 12 lat młodszy brat) urodził się całkiem zdrowy.
Co do objawów mi się nasiliły odkąd biorę Duphaston:(
 
Powiedziałam mężowi, że może ford, zapytał dlaczego, to odpowiedziałam że dziewczyny na forum raczej polecają :D spojrzał na mnie jak na wariatke :D

A właśnie dziewczyny, a jak Wasze objawy na końcówce 1 trymestru? Ja zauważyłam że piersi mnie już nie bolą :O i trochę mnie to wystraszylo :/ ale w pt byłam na usg i maluch był ok, więc to chyba musi być po prostu kwestia tego że zaraz 2 trymestr... a jak jest u Was?:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
mnie piersi prawie nie bolą, jedynie sutki są wrażliwe ale już nie tak jak wcześniej. wrócił mi smak na kawę, czarna gorzką parzoną-uwielbiam :-) i mam jakby więcej siły....
 
reklama
Wy maniacy citroena a my wycieczek Neckermanna bo tam sie poznaliśmy :) ja byłam praktykantką mojego R. ;)

Dziewczyny mam pare pytań:
Która z was jest w drugiej czy kolejnej ciazy i ma ujemna grupę krwi ? Jakie miałyście dodatkowe badania na przeciwciała ? Czy było to do zrobienia na JUŻ ??

Kolejna rzecz czy moge zrobic inhalacje z soli fizjologicznej ? Nie chce brać jakis leków od razu, tragedi nie ma ale ciagle mnie drapie chyba po tej ostatniej akcji z alergią, inhalacja dobrze by mi zrobiła.

Moze założymy grupę zamknięta na BB będziemy mogły sie lepiej poznać, tu nie wiadomo kto nas czyta .. Tzn w sprawach ważniejszych były byśmy tam :)

Głodna jestem dzis od samego rana, R. Mi wczoraj kupił maślane bułeczki teraz je uwielbiam, jedyna rzecz która mam ochotę zjeść i kiwi jeszcze [emoji16][emoji3]

Miłego dnia [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
właśnie grupa zamknięta- jestem bardzo za! :-)
 
Do góry