reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dziewczyny ja schizy już mam. U mnie nadal żadnych objawów. Mleka zamiast coraz mniej to mam coraz więcej a niby w ciąży mleka coraz mniej. Boję się. A kolejna wizyta dopiero 24.08

Jak masz się stresować może warto przyspieszyć wizytę ? A może być tak, że przy karmieniu jakieś objawy będą słabsze ...? I podobno z mlekiem to nie zawsze prawda , można ładnie karmić i być w ciąży :)



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie. Wszystko ok z usg to 11+1. Maluszek dokładnie zmierzony. Lekarz powiedział że nic niepokojącego nie widzi ale z racji tego że mam skończone 35 lat pojadę sobie na prenatalne do Łodzi do doktora Szaflik. Uwaga do lekarza chodzę prywatnie ale ze względu na wiek prenatalne mam za darmo. Bo była na ten temat dyskusja. Dobrej nocy życzę.

Gratulacje!! Tez bym robiła z krwi jakbym miała refundowane :) a tak poczekam na usg i zobaczymy, oby nie było wskazań :) a jak sie czujesz? Bo u mnie od 11tc lepiej, mdłości przeszły, cycki bolą mniej (znowu mogę spać bez stanika Jupii), ale pryszcze mi wyskakują :( włosy nadal wypadają, i czasem taki kłucie jakby jajnik? A wczoraj plecy...ugh


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja polecam forda mondeo . Ogromny bagażnik ! Mimo ze nie kombi . Zapomniałam zrobić zdjęcia jak dojechaliśmy do Sopotu ile ma miejsca . 3 walizki , wózek , łóżeczko tyrystyczne , rower biegowy i pare dużych siatek . Bomba . Chcieliśmy zmienić rok temu ale stwierdziliśmy ze zostawiamy ze względu na ekonomie - spalanie średnie 5,7 i ogromny bagażnik :) my mamy forda mondeo z 2010 roku , 2.0 dieslel
Prawko zdałam tydzień po osiemnastce i jeżdzę wiecznie , w pierwszej ciazy do ostatniego dnia , pojadę wszędzie :) teraz juz bym nie potrafiła bez prawka żyć :) a ze na nie pije od ponad 3 lat to zawsze na kierowcę jestem wołana :)

Hybrydy - ja słyszałam ze można. Sama robie sobie w domu . Do porodu raczej sie nie powinno mieć .

L4 w Niemczech - nie pomogę bo nie mam pojecia . Nie pracuje i nie mieszkam w Niemczech . Koleżanka od samego początku miała l4 w Niemczech pracowała w fabryce z mięsem . Ale co i jak to nie wiem ...

Usg - jedni twierdza ze szkodzi inni ze nie . W pierwszej ciazy miałam co 3 tyg plus 3 prenatalne i wszystko dobrze . Teraz tak samo . Uważam ze lepiej jest robić i sprawdzać . Na NFZ sa 3 refundowane . To bardzo mało . Koleżanka chodziła na NFZ i nie wiedziała ze dziecko miało hipotrofie . Urodziła w 40 tyg dziecko o wadze 1600 ! Gdyby robiła usg co 3 tyg to lekarze by wcześniej działali . Duzo takich przypadków . Wiec ja wole sprawdzać , dzisiaj duzo wad można wyleczyć w brzuchu mamy .




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedziałam mężowi, że może ford, zapytał dlaczego, to odpowiedziałam że dziewczyny na forum raczej polecają :D spojrzał na mnie jak na wariatke :D

A właśnie dziewczyny, a jak Wasze objawy na końcówce 1 trymestru? Ja zauważyłam że piersi mnie już nie bolą :O i trochę mnie to wystraszylo :/ ale w pt byłam na usg i maluch był ok, więc to chyba musi być po prostu kwestia tego że zaraz 2 trymestr... a jak jest u Was?:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesssu przysnelam na 3 godziny i czytam i czytam i dobrnąć do końca nie moge :)

Lilija Brawo dla synka i kciuki za prenatalne zaciśnięte:)

MamaNS my mamy c-max super jest ;)

Ppo ciesz sie ze nie nasz objawów :) ja tez nie mam piersi tylko bolą coraz bardziej mam wrażenie . Cera piękna, pazurki tez :)

I zapomniałam co komu miałam napisać... Ja prawko mam juz hmmmm 13-14 lat i uwielbiam jeździć niestety za szybko :p nie wyobrażam sobie nie mieć prawka, zero obaw czy z dzieckiem czy bez.


Ide spac [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedziałam mężowi, że może ford, zapytał dlaczego, to odpowiedziałam że dziewczyny na forum raczej polecają :D spojrzał na mnie jak na wariatke :D

A właśnie dziewczyny, a jak Wasze objawy na końcówce 1 trymestru? Ja zauważyłam że piersi mnie już nie bolą :O i trochę mnie to wystraszylo :/ ale w pt byłam na usg i maluch był ok, więc to chyba musi być po prostu kwestia tego że zaraz 2 trymestr... a jak jest u Was?:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Fordy są super :) nasz jest niezawodny jedyne co sie dzieje to tylko zjebke dostaje od męża ze na krawężnik wjechałam [emoji12]

Co do objaw ja nie mam
Żadnych oprócz bolących piersi i dzis jakby jeszcze mocniej. Juz nawet nie chce mi sie spac w ciagu dnia:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedziałam mężowi, że może ford, zapytał dlaczego, to odpowiedziałam że dziewczyny na forum raczej polecają :D spojrzał na mnie jak na wariatke :D

A właśnie dziewczyny, a jak Wasze objawy na końcówce 1 trymestru? Ja zauważyłam że piersi mnie już nie bolą :O i trochę mnie to wystraszylo :/ ale w pt byłam na usg i maluch był ok, więc to chyba musi być po prostu kwestia tego że zaraz 2 trymestr... a jak jest u Was?:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


U mnie objawy tez sie zmniejszyly, od kilku dni mam wiecej energii, piersi mniej bola, ale nadal sa powiekszone i zylaste :)
 
A mnie nic nie boli. Czasem mam ból jak na okres ale to rzadko. W pierwszej ciąży też mnie piersi nie bolały i miałam problem z laktacja. Moje piersi są miękkie tak jak przed ciąża nic się nie zmieniły. Trochę bolały na początku ciąży. Boję się że sytuacja się powtórzy. A tak bym chciała karmić piersią.
My się wozimy citroenem berlingo. Super sprawa wózek cały wchodzi do bagażnika. Nie muszę go wcale składać. Zresztą my to maniacy citroenow jesteśmy. Poznaliśmy się w klubie citroena. :)
 
reklama
Powiedziałam mężowi, że może ford, zapytał dlaczego, to odpowiedziałam że dziewczyny na forum raczej polecają :D spojrzał na mnie jak na wariatke :D

A właśnie dziewczyny, a jak Wasze objawy na końcówce 1 trymestru? Ja zauważyłam że piersi mnie już nie bolą :O i trochę mnie to wystraszylo :/ ale w pt byłam na usg i maluch był ok, więc to chyba musi być po prostu kwestia tego że zaraz 2 trymestr... a jak jest u Was?:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie piersi bolą jak bolały, a mdłości... Wczoraj zastanawiałam się czy jest odrobinę lepiej czy poprostu się przyzwyczaiłam. I cały czas się męczę strasznie szybko.

xnw43e3kv460u0xh.png
 
Do góry