reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dzień dobry. No widać że dużo fordowiczów:) My mieliśmy Opla kiedyś i to był niewypał, wszystko w nim się psuło po kolei. Wiem ze trafiliśmy na ferelny model ale ja teraz wszystkim go odradzam. Tak samo wszyscy mechanicy odradzali nam z fordów ford mondeo bo ponoć wadliwy bardzo. Także opel zafira(my akurat astre mieliśmy), konkretny model golfa (chyba 5) ... oj kilka tych aut było.

Leuksypida tymi piersiami to ty się absolutnie nie przejmuj! Ja karmię już 14 miesięcy a nie są wcale nabrzmiale. To tylko przy nawale tak jest i jak laktacja niustabilizowana. Jeszcze ci napuchna tak ze aż ci ciążyć będą także spokojnie:) bez stresu. Nabierać też pewnie zaczną jak się siara zacznie pojawiać także jeszcze jest czas:) jak Będziesz potrzebowała pomocy przy karmieniu to chętnie pomogę:)
 
Hehe dobry wpis [emoji23]

f2w33e3kjbvh8uny.png
 
Leuksypida a ten citroen jest też w automacie? Orientujesz się? Bo w tym roku musimy kupić drugie auto i właśnie o nim myślałam że względu na dużą ilość miejsca i duży bagażnik i że wysoki jest. Też ford c-max jest super ale wydaje mi się za duży. A ten s-max to Już tylko rynek wtórny chyba tak? Oni jeszcze go produkuja?

Myślę że forum już można zrobić zamknięte bo Już kwietniówki się zaczęły i więcej mam raczej nie dojdzie. Zdjęcia możemy też tu dodać nas całych także będziemy wiedzieć jak wyglądamy:) i nie będziemy takie anonimowe; )
 
Ola fasola ja wprawdzie mam plusa ale mi na ten konflikt 3 razy badanie robili. Bo to są dwa konflikty jeden serologiczny gdy mama minus a tata plus i jeszcze jakiś drugi nawet jak mama i tata ma plus to jest jakiś wskaźnik który nie może być minusem tylko nie pamietam jak to się nazywało
 
reklama
Do góry