reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dasz radę :D musisz się psychicznie nastawić;)

Kurcze my musimy jeszcze samochód kupić, zupełnie się nie możemy za to zabrać, a mąż się zna na samochodach tak ze szkoda gadać;) zastanawiamy się czy kupić używany sprzed kilku lat czy brać nowy w leasing. A jeszcze nawet nie wiemy jaka marka, niiiic, ta ciaza nam tak namieszala[emoji14]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co my kupowalismy w tym roku i zasada kupna samochodu niestety zawsze wyglada tak samo albo sie trafi na dobry model w dobrym stanie albo sie kupi taki jaki inni polecaja a sie trafi na bubel:(

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lilija super. buziaki dla synka

1512 współczuję Ci strasznie. Dla pocieszenia to na pewno nie twoja ostatnia ciąża a przynajmniej kolejny bobasek będzie miał kochającego tatusia :)

Dziewczyny ja schizy już mam. U mnie nadal żadnych objawów. Mleka zamiast coraz mniej to mam coraz więcej a niby w ciąży mleka coraz mniej. Boję się. A kolejna wizyta dopiero 24.08
W pierwszej ciazy tez nie mialam prawie objawow ale jak sie martwisz to moze idz gdzies na nfz?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Wiesz co my kupowalismy w tym roku i zasada kupna samochodu niestety zawsze wyglada tak samo albo sie trafi na dobry model w dobrym stanie albo sie kupi taki jaki inni polecaja a sie trafi na bubel:(

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
Ale mam nadzieję Wam się udało trafić na dobry?:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dasz radę :D musisz się psychicznie nastawić;)

Kurcze my musimy jeszcze samochód kupić, zupełnie się nie możemy za to zabrać, a mąż się zna na samochodach tak ze szkoda gadać;) zastanawiamy się czy kupić używany sprzed kilku lat czy brać nowy w leasing. A jeszcze nawet nie wiemy jaka marka, niiiic, ta ciaza nam tak namieszala[emoji14]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
My na tym samym etapie tylko model wybrany,ale auta nima hehe, a mamy gruchota strasznego [emoji594]

f2w33e3ky6zyjqkr.png
 
reklama
Długo jeździłam Fordami, te nowe troszkę mało miejsca zwłaszcza z tylu (s-max jeszcze ale foka tragedia), za to prowadzi się super :) foki combi w tej starszej kaście bardzo wdzięczne autka :D


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry