reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Co do karmienia piersią mam zamiar teraz karmić dziecko jak najdłużej, z Mikusiem było mi mega ciężko na początku i się poddałam, teraz żałuję jak patrze na to z biegiem czasu :(

też jestem za zamknięciem grupy :) chętnie Was zobaczę :)
 
reklama
Maciek można i wszystkie wątki pod nim. Trzeba maila napisać do admina z listą nickow które miałyby wstęp do wątków. Najlepiej niech zrobi to ta która temat założyła.


Znaczy sie ze ja ????? [emoji854] to moze wyślę listę która założyliśmy na początku ? Niech dopisze sie każda brakująca mama i wtedy wyślemy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola fasola ja wprawdzie mam plusa ale mi na ten konflikt 3 razy badanie robili. Bo to są dwa konflikty jeden serologiczny gdy mama minus a tata plus i jeszcze jakiś drugi nawet jak mama i tata ma plus to jest jakiś wskaźnik który nie może być minusem tylko nie pamietam jak to się nazywało

U nas ja mam minus, mąż plus, corka tez jest plusowa. Co prawda miałam cos podane w szpitalu po porodzie ale i tak musze zbadać. Mam zlecone i miała bym juz zrobione gdyby jełopa która pobrać krwi nie potrafiła wiedziała co to jest za skierowanie... A tak musze jechać jeszcze raz i jeszcze raz odstać w kolejce do gina zeby wynik odebrać ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy razem Rh- i w sumie to chyba dobrze i problemu nie ma? Bo lekarz tak patrzyl, patrzyl i myslal, a w końcu w książeczkę nie wpisal grupy krwi mojej i meza..

f2w33e3ky6zyjqkr.png
 
Cluue z karmieniem na pewno dasz radę. Wszystkie dacie radę. Nie jest to proste, nawet bardzo bolesne na początku ale później to już z górki, trzeba tylko dojsć do pewnego progu i później już wszystko jest ok. Poza tym widać że jest kilka mam bardzo dobrze zorientowanych w temacie także będziemy trzymać rękę na pulsie jak któraś będzie potrzebować natychmiastowej pomocy:)
 
reklama
Cluue z karmieniem na pewno dasz radę. Wszystkie dacie radę. Nie jest to proste, nawet bardzo bolesne na początku ale później to już z górki, trzeba tylko dojsć do pewnego progu i później już wszystko jest ok. Poza tym widać że jest kilka mam bardzo dobrze zorientowanych w temacie także będziemy trzymać rękę na pulsie jak któraś będzie potrzebować natychmiastowej pomocy:)

Dokładnie, na poczatku bol czasem jest niedowytrzymania ale z czasem przechodzi. A co na ten bol proponujesz ????


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry