reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja nie mam, mam zamiar zapisać się w 2 połowie września może początek października. Przy 3 będzie potrzebne. Zielonego pojęcia nie mam o prowadzeniu samochodu...
Ja tak samo ;) we wrześniu chce zrobić kurs weekendowy teoretyczny i jeśli się uda zacząć jazdy.. to już 2 trymestr więc chyba idealny moment :) damy radę :) ja musze iść jeszcze do urzędu założyć ten profil kandydata

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie mam, mam zamiar zapisać się w 2 połowie września może początek października. Przy 3 będzie potrzebne. Zielonego pojęcia nie mam o prowadzeniu samochodu...
Trzymam kciuki za was,bo oni tak teraz wymyslaja z tym prawkiem,ze chyba wykitowalabym z nerwow przy testach [emoji12] ja robilam na 18ur

f2w33e3ky6zyjqkr.png
 
Ja po wizycie. Wszystko ok z usg to 11+1. Maluszek dokładnie zmierzony. Lekarz powiedział że nic niepokojącego nie widzi ale z racji tego że mam skończone 35 lat pojadę sobie na prenatalne do Łodzi do doktora Szaflik. Uwaga do lekarza chodzę prywatnie ale ze względu na wiek prenatalne mam za darmo. Bo była na ten temat dyskusja. Dobrej nocy życzę.
1512 bardzo mi przykro. Trzymaj się młodziutka jesteś jeszcze będzie czas na dzieci. A teraz trzymaj się kochana. Bo nie jest to łatwy czas dla Ciebie.

Super. Bardzo się cieszę, że z Twoim dzidziusiem wszystko w porządku :):):)
 
Trzymam kciuki za was,bo oni tak teraz wymyslaja z tym prawkiem,ze chyba wykitowalabym z nerwow przy testach [emoji12] ja robilam na 18ur

f2w33e3ky6zyjqkr.png
Haha ale nas pocieszylas :D ja się raczej nie stresuje testami, tylko sama nauka, bo po prostu nie umiem jeździć. :) jeśli się nauczę na tyle żeby się czuć pewnie za kółkiem do najwyżej będę zdawać do skutku[emoji14]tylko chodzi o taki lęk przed tym ;) zresztą pewnie będę się Wam tu zalic jak przyjdzie co do czego ;)))

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
noo dziewczyny gratuluje podjecia decyzji o prawie jazdy:) ja juz mam 7 lat a dopiero dzis uswiadomilam sobie ze juz za 7 miesiecy bede jezdzic z dzieckiem a ja taki cykor jestem;)

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
Dasz radę :D musisz się psychicznie nastawić;)

Kurcze my musimy jeszcze samochód kupić, zupełnie się nie możemy za to zabrać, a mąż się zna na samochodach tak ze szkoda gadać;) zastanawiamy się czy kupić używany sprzed kilku lat czy brać nowy w leasing. A jeszcze nawet nie wiemy jaka marka, niiiic, ta ciaza nam tak namieszala[emoji14]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha ale nas pocieszylas :D ja się raczej nie stresuje testami, tylko sama nauka, bo po prostu nie umiem jeździć. :) jeśli się nauczę na tyle żeby się czuć pewnie za kółkiem do najwyżej będę zdawać do skutku[emoji14]tylko chodzi o taki lęk przed tym ;) zresztą pewnie będę się Wam tu zalic jak przyjdzie co do czego ;)))

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe mialam tak samo jak ty, zero doswiadczenia za kolkiem. Na pierwszej jezdzie jak jechalam 20 km na h to oswiadczylam instruktorowi że to dla mnie idealne tempo i wiecej nie pojade hehe. Zdalam za 1 razem.
Teraz to z synem jezdze sama i jest ok, wszystko kwestia wprawy.
W ciazy poprzedniej i w 9 miesiacu do poznania wciaz jezdzilam.

TrYmam za was kciuki!

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Aaaa i wciaz dostawalam opierdal od instruktora bo kierowalam jedna reka a druga mialam zwyczaj na skrzyni trzymac. Tak jakos ki najwygodniej bylo

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Haha ale nas pocieszylas :D ja się raczej nie stresuje testami, tylko sama nauka, bo po prostu nie umiem jeździć. :) jeśli się nauczę na tyle żeby się czuć pewnie za kółkiem do najwyżej będę zdawać do skutku[emoji14]tylko chodzi o taki lęk przed tym ;) zresztą pewnie będę się Wam tu zalic jak przyjdzie co do czego ;)))

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jak zaczynałam stwierdziłam, ze jakis diabeł wymyślił biegi [emoji23] ale wlazlo szybko w krew i prawko ponad 7 lat i nie wiem jakbym mogła go nie mieć. Wygoda niesamowita,a czasem jak musisz byc kierowcą bo inni prosza to lipa,ale teraz i tak nie mamy wyjscia, bo jeszcze dlugo będziemy te niepijace [emoji16]
Pociesze was tym,ze moj kolega po długo mowil,że on nigdy nie wie kiedy kola sa prosto [emoji23]a zdal za 1 razem miesiac temu

f2w33e3ky6zyjqkr.png
 
Do góry