reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja po wizycie. Wszystko ok z usg to 11+1. Maluszek dokładnie zmierzony. Lekarz powiedział że nic niepokojącego nie widzi ale z racji tego że mam skończone 35 lat pojadę sobie na prenatalne do Łodzi do doktora Szaflik. Uwaga do lekarza chodzę prywatnie ale ze względu na wiek prenatalne mam za darmo. Bo była na ten temat dyskusja. Dobrej nocy życzę.
1512 bardzo mi przykro. Trzymaj się młodziutka jesteś jeszcze będzie czas na dzieci. A teraz trzymaj się kochana. Bo nie jest to łatwy czas dla Ciebie.
 
Ja po wizycie. Wszystko ok z usg to 11+1. Maluszek dokładnie zmierzony. Lekarz powiedział że nic niepokojącego nie widzi ale z racji tego że mam skończone 35 lat pojadę sobie na prenatalne do Łodzi do doktora Szaflik. Uwaga do lekarza chodzę prywatnie ale ze względu na wiek prenatalne mam za darmo. Bo była na ten temat dyskusja. Dobrej nocy życzę.
1512 bardzo mi przykro. Trzymaj się młodziutka jesteś jeszcze będzie czas na dzieci. A teraz trzymaj się kochana. Bo nie jest to łatwy czas dla Ciebie.
Ja idę do tego dr 1 września, daj znać koniecznie jaki jest i czy wszystko ok. Też mam za darmo z racji 35 lat :)
 
reklama
Do góry