reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

To że przebiegam przez ulice i mnie auto nie potrącił oznacza że nigdy nikogo nie potrąci? Odklejenie łożyska jest bardzo poważną sprawą. Polecam przeczytać. Nie mówię że należy leżeć i pachnieć, bo żyje normalnie i dla mnie jeżdżenie na rowerze i sprzątanie domu jest ok., ale segreguje zajęcia mniej- dla mnie - i bardziej ryzykowne. Każda ma swój rozum, warto jednak znać konsekwencje pewnych działań aby świadomie podejmować decyzję.

Przy oknie trochę machasz rękoma w górze, to nie to samo co sięganie po coś. Wymaga wysiłku

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Agnieszka czyli masz odpowiedź dlaczego mleka coraz mniej. Butelka i mm wszystko zepsuło. W 3 miesiącu dziecko przechodzi skok rozwojowy i ma prawo przez kilka dni wisieć na piersi ant zamówić sobie więcej mleka:)
 
kulkaMM od samego początku mówiłam Ci, ze będzie dobrze :)

Truskawka z rowerem jesli nie po wertepach (wstrząsy) i nie ma ryzyka upadku czy potrącenia (ruchliwa ulica) to można jeśli nie masz zakazu wszelkich aktywności, byle się nie przeforsować. Ja niestety póki co nie mogę, ale liczę na to, że na kolejnej wizycie zdejmą ni bana :p
 
wszystkozajete, jak mnie zostawił to jeszcze ciąża nie była potwierdzona, ale już miałam takie podejrzenia, o czym mu powiedziałam i stwierdził, ze chce go zatrzymać na ciąże.
Truskawka89, starszy o 3 lata rocznikowo
 
Ja w pierwszej ciazy myłam okna i robiłam wszystko . Teraz sama nie wiem czy mam umyć okna . Wtedy było dobrze ale czy teraz bedzie ? Nie mam pewności :/ ale mam od 2 tyg panią do sprzątania która sprząta dom a dodatkowo za okna bierze wiec chyba ja poproszę o okna jeszcze . Co do pracy to ja siedzę w domu , nie pracuje . Nie wróciłam do pracy po urodzeniu dziecka . Jeśli chodzi o karmienie piersią to tak jak juz pisałam ja nie karmiłam pierwszego dziecka i drugiego tez nie bede .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pierwszej ciazy myłam okna i robiłam wszystko . Teraz sama nie wiem czy mam umyć okna . Wtedy było dobrze ale czy teraz bedzie ? Nie mam pewności :/ ale mam od 2 tyg panią do sprzątania która sprząta dom a dodatkowo za okna bierze wiec chyba ja poproszę o okna jeszcze . Co do pracy to ja siedzę w domu , nie pracuje . Nie wróciłam do pracy po urodzeniu dziecka . Jeśli chodzi o karmienie piersią to tak jak juz pisałam ja nie karmiłam pierwszego dziecka i drugiego tez nie bede .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dlaczego nie karmilas i nie chcesz?
Ps.z góry piszę, że nie zaczepiam się, chcę wiedzieć z ciekawości. Pokojowo!

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny a ja z takim głupim pytaniem- czy w naszym stanie można myć okna? :) to moja druga ciąża ale w pierwszej nie mylam a więc nie wiem jak to jest czy można czy nie. W pierwszej wyreczyla mnie e tym mama albo mąż. A teraz mam okna do umycia i nie wiem czy mogę :)
ja w sobotę myłam (9 tc) w pierwszej ciąży nie, bo mama mnie straszyła, że nie wolno....ale teraz to już w bajki nie wierzę.... ale okien wysoko tez nie mam, bo to domek parterowy :-) w pierwszej mieszkałam na 3 piętrze.
 
reklama
ja w sobotę myłam (9 tc) w pierwszej ciąży nie, bo mama mnie straszyła, że nie wolno....ale teraz to już w bajki nie wierzę.... ale okien wysoko tez nie mam, bo to domek parterowy :-) w pierwszej mieszkałam na 3 piętrze.
Ja w sobote umyłam u dzieci i trafiłam na izbę przyjęć z plamieniem... Już mi się odechciało porządków
 
Do góry