reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dziewczyny czy Wy tez tak często do toalety latacie? Wyszłam z domu parę spraw na mieście załatwić i przez 3h byłam 6 razy siku!!
 
mnie właśnie to sikanie zastanawia, bo zawsze dużo piłam i praktycznie nigdy w nocy nie wstawałam, a teraz wstaje codziennie, dzisiaj 2 razy :/ nie rozumiem skąd to, bo w późniejszej ciąży to wiadomo ucisk na pęcherz, ale teraz??
 
reklama
Myślicie dziewczyny,że powinno jechać na ip do szpitala x ta opryszczka żeby sprawdzili czy wszystko ok czy mnie wyśmieja?

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom

Raczej do rodzinnego lekarza po prostu, albo telefonicznie z ginem się skontaktuj co możesz brać, to raczej nie jest nagły przypadek na izbę przyjęć. Zapytaj może farmaceutę co jest bezpieczne?
 
Do góry