reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Cos pomyliłam z tym testem Nifty, mi lekarz proponował 2 testy z krwi za 400 -500 zł, jakos inaczej sie nazywa.

Eveee juz spałam ale teraz nie moge spac, wstaje na siku i potem grzebie internet godzinę zeby usnąć..


 
reklama
Dziewczyny myślicie ze takie typowe przewijanie pleców moze zaszkodzić ? Od wczoraj na wysokości łopatek tak mnie bola plecy ze szok. Od klimy chyba :/
I rak myśle czy isc do rodzinnego czy czekać ? Jest ciut lepiej niż wczoraj ale martwię sie. Nic oczywiście nie biorę i niczym sie nie smaruje.
 
Dziewczyny ratunku wyskoczyła mi opryszczka a jestem już w pracy dopiero po mogę coś kupić...9tydz ciąży a tu taka sprawa ehhhh....!!!!jak nie urok to sr*****!

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dziewczyny ja już po wizycie! Fasolka ma 21 mm, rośnie, serduszko bije ❤ dostałam skierowanie już na wszystkie badania z krwi i na przezierność karkową do zrobienia pomiędzy 17 a 24 sierpnia. Niestety,tak jak podejrzewałam mam infekcje bakteryjną (potwierdzony wynik z wymazu), dostałam więc amoxycyline i coś dopochowo do stosowania przez 10 dni. :hmm:
Dopochwowo to może Nystatyna? Ja dostałam i właśnie ma 10 tabletek :) ale ja dostałam że względu na krwawiaca nadrzerke :unsure:
 
reklama
Dziewczyny ratunku wyskoczyła mi opryszczka a jestem już w pracy dopiero po mogę coś kupić...9tydz ciąży a tu taka sprawa ehhhh....!!!!jak nie urok to sr*****!

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam na samym początku ciąży. Niestety lekarz odradzal nawet plasterki.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry