reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Mi też w upały puchną stopy , akurat teraz tragedii nie ma, ale rok temu jak byłam na finiszu z synkiem to wyglądałam jak OGR!

plus rodzenia w zimie jest taki, ze sie nie straszy opuchnietymi nogami :D ale minus taki, ze ciezko znalezc kozaki do ktorych takie nogi da sie wlozyc hihi
 
reklama
Ja dziewczynki dzisiaj na dzialeczce jestem opalanie troszkę :-D od 9 tu jestem i pewnie do 13 wytrzymam dzieciaki się chlapią a ja na leżaczku;-)
 
Lilija mam wlasnie emu z poprzedniej ciazy, bo tez rodzilam w zimie i zostawilam je wlasnie na kolejna ciaze :)
Asica ja od jutra urlopik wiec tez sie bede opalac i nawet mały basen mamy koło domu, wiec moze sie zamocze :)
 
Dzol, Tomag Trzymajcie się. Trzymam kciuki żeby jak najszybciej Wam się udało zobaczyć 2 kreski.
Co do ciśnienia to u mnie zawsze niskie, zazwyczaj niżej niz 120 na 80. Chociaż w pierwszej ciąży zawsze było ciutke wyższe ( pewnie dlatego że przed wizytami się denerwowalam).
Co do objawów to piersi cały czas bolą( wieczorem i w nocy najmocniej). Mdłości jak na złość już drugi tydzień z rzędu w weekend. Od poniedziałku do czwartku spokój. Ale na szczęście nie wymiotuje.
Czy to możliwe że jedząc więcej i częściej można schudnąć 0.5 kg? Dziwi mnie to i to bardzo.

Agnieszka, mam wrazenie ze metabolizm sie przyspiesza, ja nic nie przytylam a jem bardzo duzo (tak mi sie wydaje przynajmniej), bo jestem ciagle glodna... i niestety nie wchodzą mi rzeczy ktore jemy normalnie (zdrowe, czyli masa warzyw etc), tylko najlepiej smieciowe jedzenie i duzo :p a waga raczej nie rośnie
 
reklama
Do góry