reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dziewczyny jestem.dziś strasznie rozdrażniona,nic mnie nie cieszy,czuję się podle,czepiam się wszystkich o wszystko,zamartwiam na zapas i takie tam,źle mi bardzo z tym ,ale wiem,że to wina hormonów bo aż czuję,że zachowuje się nad wyraz inaczej niż zwykle.w pracy to samo szybko się irytuje wszystko mnie denerwuje miałabym ochotę chwilami rzucić już pracę i iść na l4,ale z 2 strony wiem,że siedzenie w domu też di łatwych nie należy ,rozleniwie się strasznie,obecnie w pracy zastój same urlopy mało się dzieje,może dlatego ciężko mi wysiedzieć i odliczam dni (planuje pracować do końca roku a jak wyjdzie zobaczymy )

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszytkozajete trochę jeszcze z chłodna głowa nie chwaląc sie absolutnie nikomu oprócz przyjaciółki czekam co mu życie przyniesie.
Popatrzyłem trochę jak było z córka i w 5+2 miałam pęcherzyk i ciałko ale wtedy moja betę to chyba z 12 tys wynosiła 3509-7452 od razu taka wysoka w 31 dc. Teraz mam 38 dc beta dziejsza 3620 wiec mam czas na ciałko bo niby wychodzi przy becie od 7 tys w gore.
Jutro idę do dr z wynikami krzepliwości i czekam. Mam nadzieje ze zostanę z Wami na dłużej :)
 
Kurde nie idzie was nadrobić.

Margo gratuluję bliźniaków! U mnie też były 2 jajeczka ale tylko jeden zarodek został. Uważaj na maleństwa!

Reszcie dziewczyn gratuluję udanych wizyt i uslyszanych serduszek:)
 
Dziewczyny czy któraś z was będąc w 9 tyg ciąży nie ma nadal żadnych objawów? Trochę zaczyna mnie to martwić i zastanawiać. .. a kolejne usg 24 sierpnia. Także się naczekam.

Któraś mówiła o becie, ja też nie robiłam.
Żadnych witamin i kwasu też nie biorę
 
Dziewczyny czy któraś z was będąc w 9 tyg ciąży nie ma nadal żadnych objawów? Trochę zaczyna mnie to martwić i zastanawiać. .. a kolejne usg 24 sierpnia. Także się naczekam.

Któraś mówiła o becie, ja też nie robiłam.
Żadnych witamin i kwasu też nie biorę
U mnie wg om jest 9 tc, wg usg 8 tc i też nie mam żadnych objawów. [emoji12]
 
reklama
Cluue - współczuję. Wymioty, wymiotami, ale nie ma nic gorszego niż iść spać głodna - serio- nienawidzę!

Ola _ fasola
szłabym kupić coś na wszy, może jest os profilaktycznie ?
...ale pewnie spodziewasz sie odp dot relacji dziewczynek - znasz matkę dziewczynki? Zapytaj na jakim etapie walki z wszami są i opierdol za nieodpowiedzialne zachowanie. Bo koleżanki koleżankami- ale jakoś by bez siebie wytrzymały.

Na kotach nie zyją ludzkie wszy tak samo jak na ludziach zwierzęce. Koty mogą mieć wszy zwierzęce od np zwierząt gospodarczych - mój kiedys złapał od krów, rzadko ale jak widać można.

ppo no własnie, jak tam u ciebie? Serduszko widziałaś w tym jednym zarodku? Nie pamiętam kiedy miałaś wizytę...
Co do objawów jestem w 10 i wszystkie objawy ustały.
 
Do góry