reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
hej marcóweczki,

przepraszam że się nie odzywałam ale jakoś nie miałam odwagi i siły na to wszystko. Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ;) miałam problemy z betą i niestety potwierdziło się co najgorsze własnie dzisiaj. 21 lipca beta przyrosła do 1985, kolejną zrobiłam 22 lipca (wiem, że tak się nie robi) i wyniosła 2364 więc rosła, wiem, że mało, ale miałam złudne nadzieje, że może jednak. Wczoraj powtarzałam betę, co prawda jutro wyniki ale dzisiaj chyba się wszystko zaczęło, bo przy podcieraniu zobaczyłam pierwsze ślady krwi, podbrzusze boli, w ogóle wszystko boli i nie da się spać :( M już wie, popłakaliśmy razem i obiecaliśmy sobie, że będziemy dalej próbować :) Z dwojga złego chyba cieszę się, że nie słyszałam bicia serduszka mojego Aniołka bo było by to dla mnie jeszcze trudniejsze...

Mam do Was tylko pytanie czy mimo wszystko udać się teraz do lekarza? Przyznam szczerze, że wolałabym sama się oczyścić a z drugiej strony nie chciałabym aby coś było nie tak i boję się tego wszystkiego strasznie mimo tego, że to moje 2 poronienie, pierwsze było bardzo nieświadome (w 2010r.), bo nie wiedziałam, że jestem w ciąży i w ogóle co się dzieje...

Będę was dalej pewnie podczytywać, oczywiście jeżeli mi pozwolicie :), ale proszę usuńcie mnie z listy marcówek (z tabelki)....
3mam kciuki za Was i Wasze Maleństwa, gratuluję nowym marcóweczkom, życzę samych szczęśliwych porodów i mam nadzieję, ze skoro nie jestem marcówką to może załapię się na kwietniówkę, majówkę bądź czerwcówkę?;> proszę 3majcie również za mnie kciuki, pozdrawiam Was cieplutko :)
Kochana przykro mi :( moim zdaniem i tak powinnaś pójść do lekarza, niech zobaczy co się dzieje, na siłę nic Ci nie zrobią i tak. Będzie dobrze, może masz pisany jakiś cieplejszy miesiąc :) dawaj znać jak się czujesz!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilija, a Ty na suwaczku masz 10 tydzień, to nie powinnaś być Lutówką? No chyba, że masz długie cykle czy coś innego ;-) ;)
Opisywalam wcześniej. Mój ostatni okres był 9 czerwca, po około 3 tygodniach dostałam mdłości. Zrobiłam test, wyszły 2 kreski. Zrobiłam betę. Wyszła wysoka wskazująca na 5 tydzień lub ciążę blizniacza. Zaczęłam pisać na wątku marcowek. Po kolejnych 2 tygodniach poszłam do gina. Tam okazało się że jestem już lekko w 8 tygodniu i zamiast 16 marca, mam termin na 23 luty. Zostałam jednak tu bo już się przyzwyczailam. Jeśli wam nie odpowiada że tu jestem, przeniose się na luty. [emoji100]

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Tomag8. Kochana tak mi przykro :-( . Będę Cię bardzo miło wspominać, trzymam kciuki za szybką szczęśliwą ciążę.
Idź do lekarza, jeśli ciąża była wczesna pozwoli żebyś sama się oczyscila

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
hej marcóweczki,

przepraszam że się nie odzywałam ale jakoś nie miałam odwagi i siły na to wszystko. Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ;)

Będę was dalej pewnie podczytywać, oczywiście jeżeli mi pozwolicie :), ale proszę usuńcie mnie z listy marcówek (z tabelki)....
3mam kciuki za Was i Wasze Maleństwa, gratuluję nowym marcóweczkom, życzę samych szczęśliwych porodów i mam nadzieję, ze skoro nie jestem marcówką to może załapię się na kwietniówkę, majówkę bądź czerwcówkę?;> proszę 3majcie również za mnie kciuki, pozdrawiam Was cieplutko :)

Kochana pisz pisz koniecznie! Odwiedzaj zaglądaj :) w końcu jak za chwilkę będziesz w ciąży to my dwa kroki przed Tobą wszystko ci powiemy ;)
Mi się marzyło dziecko z Maja lub Czerwca ale wyszło nam jakoś wcześniej :)
Jak chodzi o lekarza, kochana, ja bym poszła do zaufanego ginekologa, żeby sprawdzić co i jak...nic na siłę Ci nie zrobią więc spokojnie :)

Ciszę się że się odezwałeś :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Opisywalam wcześniej. Mój ostatni okres był 9 czerwca, po około 3 tygodniach dostałam mdłości. Zrobiłam test, wyszły 2 kreski. Zrobiłam betę. Wyszła wysoka wskazująca na 5 tydzień lub ciążę blizniacza. Zaczęłam pisać na wątku marcowek. Po kolejnych 2 tygodniach poszłam do gina. Tam okazało się że jestem już lekko w 8 tygodniu i zamiast 16 marca, mam termin na 23 luty. Zostałam jednak tu bo już się przyzwyczailam. Jeśli wam nie odpowiada że tu jestem, przeniose się na luty. [emoji100]

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka

Kochana!! Jak może nam nie odpowiadać? Ja termin mam na koniec lutego, początku marca ale na marcowych mi dobrze Hahaha ;) lutowki też podczytuję :) to forum jest dla mnie formą wsparcie, i nie wyobrażam sobie wykluczać kogokolwiek ze względu na termin porodu ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ps. Oczywiście geniusz zamiast spać głupoty w tv oglądałam...i...1. Zachciało mi się jeść, brzoskwinia o 00:30 to genialny pomyśl...brawo ja 2. Zachciało mi się do kibelka i oczywiście mój ponętny na pol rozpuszczony czopek dopochwowy został w muszli grrrr nie wiem czy wkładać nowy ehhh trzeba chyba iść spać bo po nocach same głupoty robię...jak ja do pracy wstanę????


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bluecaat miałam nadzieję, że nie chcesz abym się przeniosła. Przyzwyczaiłam się do Was :-). Pomyślałam że jednak napiszę, bo już nie jestem typową marchewką.
Swoją droga szkoda. W domu mamy już mnie i synka z sierpnia, a tak byłby Tata i drugi bobas z marca

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry