reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu gdyby okazało sie najlepsza koleżanka sąsiadka mojej córki ma wszy ???? Dziś ta mała pochwaliła sie po cichu mojej i to słyszałam i nie wiem czy pogonić czy co zrobic, pewnie zaraz moja bedzie miała bo tamta siedzi czasem u nas pół dnia. Słyszałam przypadki w przedszkolu ze sie to zdarza ale nie sądziłam ze dotknie to tez poniekąd nas, zreszta nie wiem czy juz nie ma, nie drapie sie. Nie wiem nawet jak to wyglada na włosach ... Nie chce w ciazy mieć inwazji insektów [emoji849][emoji45]


W pierwszej kolejności to bym leciała do apteki kupić szampon na wszy i taki płyn na odstraszanie. I są też specjalne grzebyki do wyczesywania paskud...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a czy któraś z Was jest na heparynie ? mi drdzis kazała zrobic krzepliwosc i zastanawia sie nad włączniem tego leku. Ja jestem za, jak niezaszkodzi a może pomóc to dlaczego nie. Beta u mnie poszybowała w góre w niedziele 1530 a dziś 3620, wiec troche wyluzowałam, jak jeszcze dostane to heparyne to bede miała 100% pewności, ze zrobiłam wszystko, żeby maluch pojawił sie na świecie 3>
Ja mam Clexane. Całą poprzednią ciążę i teraz też.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W pierwszej kolejności to bym leciała do apteki kupić szampon na wszy i taki płyn na odstraszanie. I są też specjalne grzebyki do wyczesywania paskud...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Od razu do apteki, ja walczyłam z wszami prawie 2 miesiące! Przyniosła ze szkoły. I nie miała za uszami, czy z tyłu głowy. Miała w takich wicherkach na czole! ledwo zauważyłam. Co wyczyściłam to kilka dni i z powrotem. prostownicą paliłam, włoski musiałam po tym skrócić. Szampon i zakazać spotkań póki co. O rany aż mnie już swędzi
 
Dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu gdyby okazało sie najlepsza koleżanka sąsiadka mojej córki ma wszy ???? Dziś ta mała pochwaliła sie po cichu mojej i to słyszałam i nie wiem czy pogonić czy co zrobic, pewnie zaraz moja bedzie miała bo tamta siedzi czasem u nas pół dnia. Słyszałam przypadki w przedszkolu ze sie to zdarza ale nie sądziłam ze dotknie to tez poniekąd nas, zreszta nie wiem czy juz nie ma, nie drapie sie. Nie wiem nawet jak to wyglada na włosach ... Nie chce w ciazy mieć inwazji insektów [emoji849][emoji45]




Pierwsze co kup płyn i zrób małej, na pewno nie zaszkodzi. Ważne żeby nie miała to szybko możesz mieć ty i inni członkowie rodziny. Potem dowiedz się czy oni coś zrobili aby ich córka już nie miała wszy.
 
reklama
Ale nawet jak nie ma to od razu myć tym szamponem ?? Mnie swędzi juz WSZYSTKO ....



Uważam że powinnaś umyć jej płynem.com nie zaszkodzi A może zapobiec, wszawica zaczyna się nie tylko od widocznych wesz Ale od tzw. Gnid, czyli ich jajeczek i Możesz nie zauważyć czy córka ma. Płyn jej na prawdę nie zaszkodzi.
 
Do góry