reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Cześć dziewczyny ! :) wracam do świata żywych po dwóch okropnych dniach :( Myślałam, że u mnie już po mdłościach bo tydzień spokoju miałam ale od niedzieli wróciły z podwójną siłą :( W niedziele cały dzień miałam mdłości i wszystko dosłownie wszystko co zjadłam to wymiotowałam, nawet po herbacie, wieczorem szłam spać meega głodna bo nic nie mogłam zjeść, na nic nie mogłam patrzeć z bezradności płakałam mężowi w rękaw, wczoraj znów cały dzień tylko na herbacie bo wszystko inne lądowało wiadomo gdzie, dopiero wieczorem zjadłam lekką kolację żeby znów na głodniaka nie iść spać i na szczęście było ok. Dzisiaj czuję się już lepiej, jem normalnie i co najważniejsze nie wymiotuję. Mam nadzieję, że chociaż kilka dni będę miała spokoju, koleżanka mnie uświadomiła dzisiaj, że to luteina może tak potęgować mdłości ... więc to by wszystko wyjaśniało ...Muszę wysłać dzisiaj męża po ten Lokomotiv może rzeczywiście trochę mi pomoże :)

Dziewczyny biorące Luteine dopochwowo (biore 2x po 2 tabletki) i tez macie pełno białej wydzieliny na wkładce po tej luteinie ? Ja to mam wrażenie że ona mi cała wypływa jak tylko się rozpuści bo mam tego peeełno :(

Margo gratuluje bliźniaków !! Zawsze marzyłam o bliźniakach <3 :) tyyyyyle szczęscia ! :)
wszystkozajęte trzymam kciuki żeby się jednak nie rozkręciło to krwawienie :( jak leżałam w szpitalu to leżały ze mną 4 dziewczyny i każda z krwawieniem, dostawały luteine, diphergan i leżały dopóki całkiem krwawienie nie ustało, jedna leżała ponad 2 tygodnie. (nie napisałaś mi swojego wieku do tabelki :) )
KulkaMM wszystko będzie dobrze ! :) możesz liczyć na moje zaciśnięte kciukasy :) pierwszy raz jak byłam na usg w 5t5d (wg usg wyszedł wtedy 5t) to jeszcze był pusty pęcherzyk także spokojnie :)
Asica66 gratuluję serduszka ! <3
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny macie może ginekologa godnego polecenia z Warszawy lub okolic? (NFZ lub prywatnie)
Ja chodzę teraz do dra swierczewskiego, ma gabinet na dominikanskiej i pracuje w szpitalu bielanskim. Ma różne opinie w necie ale ja jestem zadowolona (znalazłam go niejako przypadkiem, potrzebowałam szybkiej wizyty a mieszkam niedaleko, ale teraz ciągle do niego chodze).poza tym w unicare na Wilanowie są super lekarze (chodziłam wcześniej do dra czempinskiego i dalej planuje go odwiedzać okazjonalnie)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a czy któraś z Was jest na heparynie ? mi drdzis kazała zrobic krzepliwosc i zastanawia sie nad włączniem tego leku. Ja jestem za, jak niezaszkodzi a może pomóc to dlaczego nie. Beta u mnie poszybowała w góre w niedziele 1530 a dziś 3620, wiec troche wyluzowałam, jak jeszcze dostane to heparyne to bede miała 100% pewności, ze zrobiłam wszystko, żeby maluch pojawił sie na świecie 3>
 
Dziewczyny a czy któraś z Was jest na heparynie ? mi drdzis kazała zrobic krzepliwosc i zastanawia sie nad włączniem tego leku. Ja jestem za, jak niezaszkodzi a może pomóc to dlaczego nie. Beta u mnie poszybowała w góre w niedziele 1530 a dziś 3620, wiec troche wyluzowałam, jak jeszcze dostane to heparyne to bede miała 100% pewności, ze zrobiłam wszystko, żeby maluch pojawił sie na świecie 3>
Ja jestem, biorę clexane 0.4

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny macie może ginekologa godnego polecenia z Warszawy lub okolic? (NFZ lub prywatnie)

Ja chodzę prywatnie do dr zakrzewskiego wg mnie jest super, chodzę do niego 10 lat, pracuje na inflanckiej, przyjmuje obok szpitala zakaźnego na wolskiej. Panstwowo chodzę do przychodni Na czerniakowskiej tam mi ciaze prowadzi dr Posiewka tez bardzo fajna babeczka;)


 
Dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu gdyby okazało sie najlepsza koleżanka sąsiadka mojej córki ma wszy ???? Dziś ta mała pochwaliła sie po cichu mojej i to słyszałam i nie wiem czy pogonić czy co zrobic, pewnie zaraz moja bedzie miała bo tamta siedzi czasem u nas pół dnia. Słyszałam przypadki w przedszkolu ze sie to zdarza ale nie sądziłam ze dotknie to tez poniekąd nas, zreszta nie wiem czy juz nie ma, nie drapie sie. Nie wiem nawet jak to wyglada na włosach ... Nie chce w ciazy mieć inwazji insektów [emoji849][emoji45]


 
reklama
Do góry