reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Według usg 7 tydzień a według ostatniej miesiączki 7 tydzień i 5 dni. Karte dostanę za dwa tygodnie dostałam dużo badań prywatnie. No i prenatalne prywatnie i nie wiem czy mam robić?lekarz mówi żeby zrobić. Muszę jechać do innego miasta żeby zrobić badania koszt ok. 400 zł
 
Ja też jestem na zwolnieniu , u mnie nie było nawet wyjścia bo najpierw zachorowałam ,chwyciło mnie jakies przeziębienie , w tym czasie zaczęłam plamić to tym bardziej musiałam leżeć i się oszczędzać.
I bardzo dobrze! W poprzedniej ciąży tez poszłam niemal od razu, ale z powodu mocnych bólów podbrzusza i niebezpiecznego zawodu. Niby maja obowiązek przenieść na odpowiednie stanowisko, ale nie chciałam na ta chwilkę przeskakiwać.

Ja jestem na macierzyńskim do połowy sierpnia, później mam do wybrania zaległy urlop półtora miesiaca, ale go zostawię sobie na później.


Mi nawet nic nie mierzyła..... Kurczę moze to puste jajo ?
Kulka spokojnie, nie ma co porównywać z poprzednia ciążą, kazda inaczej się rozwija, inne tempo. Twoja ciąża jest jeszcze bardzo wczesna - luuuzik kochana!

Asica66 , 400zł? O boziu dlaczego aż tyle? Może podstawowe jak morfologia, mocz , zrób ze skierowaniem od rodzinnego? Zawsze troszke taniej. Jeszcze będzie na co wydawać kasę
 
Dziewczyny Pani doktor od razu zwiększyła mi eutyrox na tarczycę i kazała brać joding 200 zamiast suplementów ze wszystkim...
Zbadała na fotelu, wszystko ok, usg dopiero 02.08, kolejna wizyta 04.08 i tam już wszystkie skierowania i cała reszta, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze na usg.
Pozdrawiam :-)
 
U mnie fasolka znowu kiepsko się umiejscowila bardzo nisko z córką miałam tak samo będzie kiepsko widać jak będę miała usg przez brzuch zawsze mi mówią że bardzo dziwne te ułożenie
 
reklama
Hej :-) :)

Dziś leniwy dzień u mnie.

Asica, ale jak jest tak nisko to jest jakieś zagrożenie?

A ja teraz na papierze miałam brązową nitkę :no2: I to już któryś raz w przeciągu kilku dni. Biorę Luteinę, Acard i kwas foliowy. staram się leżeć ale przy dwulatce się nie da za bardzo.
 
Do góry