reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Czasem pracy i ludzi ma sie serdecznie dosc... Wiadomo po jakims czasie bedzie brakować spotkań z ludźmi, wyjścia z domu. Ja z córeczka siedziałam do 3 lat w domu pod koniec to juz depresja, teraz marzy mi sie wyspać, ugotować normalny obiad, zadbać o dom i przede wszystkim o córeczkę dla której przez prace nie mam az tyle czasu co kiedys.. Ja liczę na zwolnienie od samego poczatku, jednak rodzina, moje dzieci sa ważniejsze od innych spraw i potrzeb innych (np urlopów wspołpracowników). Obecnie jestem sama w pracy i siedzę po 9 godzin, kolejnego urlopu kolezanki nie przecierpię...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja sadze dokladnie tak.samo mam juz dosc pracy chce w koncu zajac sie domem a nie taka gonitwa... od pn ide na urlop 12.07 mam gina i od razu biore l4 z tym ze u mnie to tez z powodu mojej choroby, nie bede miala przynajmniej problemu z dostaniem l4.
a czuje sie poki co dobrze z tym ze u mnie to dopiero 2dni spoznienia.


Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam takie samo zdanie jak Wy :) dla mnie ciąża to czas kiedy w 100% mogę się poświęcić rodzinie, spędzać full czasu z synkiem ... to jest dla mnie najważniejsze, tym bardziej że w ciąży z synkiem nie miałam takiego luksusu i do 10 grudnia chodziłam do szkoły, 17 grudnia miałam cesarkę a 1 marca byłam z powrotem w szkole :) dlatego teraz planuje wreszcie odpocząć i się zresetować :) ja jestem teraz na opiece bo mój mały ma ospę i 7 lipca idę do ginekologa na usg i też od razu biorę l4 :)
 
Mnie lekarz ostatnio pytał czy nie chce zwolnienia ale ja nie pracuje wiec nie potrzebuje . Do ginekologa chodzę prywatnie do tego samego co w pierwszej ciazy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja chciałabym pracować tak długo jak się da, bo duża część mojej pensji to prowizja. Zobaczymy jak będzie...

U mnie tak samo...mam też swoją bazę klienta, którego będę musiała powoli zdawać koleżankom które będą mnie zastępowały- żeby mieć do czego wrócić po ciąży. Żeby zacząć procedurę zdawania klientów muszę powiedzieć w pracy, a nie powiem przed 12 tygodniem :) 1.5 roku nam przeleci szybko, ale muszę myśleć tez o pracy niestety. Na szczęście mogę sobie sama (w miarę) regulować tryb pracy i tu zwalniam,na szczęście jest też sezon urlopowy to uniknę wyjazdów służbowych których normalnie mam sporo...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
wiadomo wszystko zalezy od pracy ja jestem kierownikiem restauracji wiec zapierdziel konkretny mam szczegolnie w wakacje a to jest duza restauracja .. duze imprezy i w ogole mam pod soba 10 dziewczyn ktore musze ogarnac za duzo stresu a druga sprawa ze to jest zbyt wyczerpujaca praca zarowno psychicznie jak i fizycznie...


u mnie wilczy apetyt sie uaktywnia w ciazy z synkiem tez tak mialam.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a czy któraś z nas miała już usg? Jeśli tak, to który tydzień był? Ja chyba będę spokojna dopiero jak na usg zobaczę, że wszystko jest ok.
 
Ja się odchudzałem (z niezbyt efektownym skutkiem -6kg)- nie super dieta tylko próbowałam racjonalnie jeść...marzę żeby teraz to utrzymać. I tak mam nadwagę - minimum 5kg (a najlepiej 10kg) i jak przytyję jeszcze to o mamo...pilnuje częstych posiłków, warzyw ale boję się że będę jak smok. Dziewczyny- a smarujecie / będziecie się smarowały czymś na rozstępy? Kiedy zacząć?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
wiadomo wszystko zalezy od pracy ja jestem kierownikiem restauracji wiec zapierdziel konkretny mam szczegolnie w wakacje a to jest duza restauracja .. duze imprezy i w ogole mam pod soba 10 dziewczyn ktore musze ogarnac za duzo stresu a druga sprawa ze to jest zbyt wyczerpujaca praca zarowno psychicznie jak i fizycznie...


u mnie wilczy apetyt sie uaktywnia w ciazy z synkiem tez tak mialam.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom

Kiedyś też pracowałam w restauracji- nie zadzroszczę. Wysiłek, stres, dużo biegania i jeszcze godziny pracy...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry