reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Kate zaczyna się huśtawka hormonów:)

Dziewczyny a takie pytanie: nie wolicie chodzić do pracy? Iść do ludzi, pogadać itd? Oczywiście gadać można też siedząc w domu ;) chodzi mi o to czy nie boicie się nudy i takiego bardzo dużego rozleniwienia bo jednak prawie 2 lata w domu zrobią swoje. Bez osadzenia oczywiście:)

Czasem pracy i ludzi ma sie serdecznie dosc... Wiadomo po jakims czasie bedzie brakować spotkań z ludźmi, wyjścia z domu. Ja z córeczka siedziałam do 3 lat w domu pod koniec to juz depresja, teraz marzy mi sie wyspać, ugotować normalny obiad, zadbać o dom i przede wszystkim o córeczkę dla której przez prace nie mam az tyle czasu co kiedys.. Ja liczę na zwolnienie od samego poczatku, jednak rodzina, moje dzieci sa ważniejsze od innych spraw i potrzeb innych (np urlopów wspołpracowników). Obecnie jestem sama w pracy i siedzę po 9 godzin, kolejnego urlopu kolezanki nie przecierpię...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, u mnie niby ok, ale łatwo mnie wkurzyć jakoś ;) i piersi bolą ale nie jakoś strasznie na szczęście :) dziś jestem w domu i jest pięknie :) Jednak chciałabym pracować jak najdłużej, minimum do października /listopada? Zobaczymy jak samopoczucie pozwoli :)
Izuś - współczuję kochana!


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, u mnie niby ok, ale łatwo mnie wkurzyć jakoś ;) i piersi bolą ale nie jakoś strasznie na szczęście :) dziś jestem w domu i jest pięknie :) Jednak chciałabym pracować jak najdłużej, minimum do października /listopada? Zobaczymy jak samopoczucie pozwoli :)
Izuś - współczuję kochana!


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
A ja dostalam zwolnienie na kolejny tydzień, usg mam na piątek umówione. Jutro robię kolejna betę i inne badania z krwi. Teraz chodzę do lekarza z Medicover, a w przyszłym tygodniu idę na NFZ do gin, która mi poprzednia ciążę prowadziła.
 
reklama
Ja chodziłam zawsze prywatnie, od 17roku życia ten sam gin...chciałabym, żeby prowadził mi ciążę, ale na NFZ też powinnam się chyba zapisać? Jak myślicie? Izuś to wypoczywaj teraz i zdrowiej kochana! Też chciałabym iść za tydzień na usg :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry