reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja oprócz tego że jestem mega senna i mam bolące piersi to nie mam zadnych objawów ... w ciąży z Mikołajem juz na tym etapie miałam dokuczliwe mdłości i wymioty ... zobaczmy co będzie dalej :-)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam jeszcze pytanko o test beta- robicie same w labo? Ps. Przepraszam za literówki- iPad podpowiedział zamiast test beta to test Beata ;) ps2. Niezły goooool :D


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kalolek ja się nie boję już tak bardzo. Najbardziej balam się 2 ciąży bo byłam Już po pierwszym poronieniu i balam się że to się powtórzy. Teraz jakiś spkojnie do tego podchodzę, nawet jeśli nadal nie mam żadnych objawów.
 
hejka u mnie objawow tez poki co brak:-) w 1 ciazy nie mialam jakis strasznych ale cos czuje ze teraz bedzie inaczej:p

a wie poki co tylko maz i na razie tak.zostanie .

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas też tylko mąż wie. Pierwszą ciążę też nic nie mówiliśmy i czekaliśmy na pierwsze usg. Mieliśmy powiedzieć w urodziny mojego taty ale okazało się że serduszko nie bije. O drugiej ciąży dopiero w 11 tyg wszystkim powiedzieliśmy, w 9 tyg jedni znajomi się domyślili. A teraz o trzeciej zobaczymy. Usg mamy 13 lipca
 
reklama
Także ja po sobie wiem że póki na usg nie zobaczę to mówić nic nie będę. Nie chce później wszystkim tłumaczyć że serce na biło albo puste jajo było i wspominać to milion razy przy kolejnych spotkaniach rodzinnych
 
Do góry