reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Magdaryska będzie dobrze !! :-*

Dzięki wszystkim za gratki :-* :-* :-* <3

Mój poród: odkąd mnie przyjęli zapisy ktg były kiepskie. Na usg stwierdzili że z wodami nie jest najgorzej. W niedzielę leżałam pod zapisem do 23 ...ciągle cos nie tak. Powtorka usg u innego lekarza - wód dramatycznie mało lozysko tez do dupy. Więc próba oxy do 2 w nocy. Skurcze słabe.
O 6 znow indukcja. Tym razem skurcze poszły ale zapis znowu brzydki. Modlilam się żeby juz rozwiązać tę ciążę i żeby z Malutka było wszystko dobrze. Na szczęście moja gin poruszyla niebo i ziemię i zrobiono mi cc. Okazalo się że Mała była owiniętą pepowina na 2 razy wokol szyi i 2 razy wokół barkow.

Takze jestem szczęśliwa :-) niestety rana po cc boli cholernie. Po ilu dniach moglyscie w miarę normalnie funkcjonować?
Boli gorzej niż moje skurcze przy porodzie :'(
 
Magdaryska będzie dobrze !! :-*

Dzięki wszystkim za gratki :-* :-* :-* <3

Mój poród: odkąd mnie przyjęli zapisy ktg były kiepskie. Na usg stwierdzili że z wodami nie jest najgorzej. W niedzielę leżałam pod zapisem do 23 ...ciągle cos nie tak. Powtorka usg u innego lekarza - wód dramatycznie mało lozysko tez do dupy. Więc próba oxy do 2 w nocy. Skurcze słabe.
O 6 znow indukcja. Tym razem skurcze poszły ale zapis znowu brzydki. Modlilam się żeby juz rozwiązać tę ciążę i żeby z Malutka było wszystko dobrze. Na szczęście moja gin poruszyla niebo i ziemię i zrobiono mi cc. Okazalo się że Mała była owiniętą pepowina na 2 razy wokol szyi i 2 razy wokół barkow.

Takze jestem szczęśliwa :-) niestety rana po cc boli cholernie. Po ilu dniach moglyscie w miarę normalnie funkcjonować?
Boli gorzej niż moje skurcze przy porodzie :'(
Najważniejsze ze wszystko skończyło się dobrze [emoji173][emoji173][emoji108]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to super decyzja ze cc w sumie. Nie widzieli na usg tej pepowiny?

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Bo ja z córka pokarmu nie miałam wcale i teraz tez cudu sie nie spodziewam. U mnie to rodzinne od babci poprzez mamę i siostrę susza susza.
Ja to z pierwszym przerabialam. Niby jakieś mleko było ale bez szału. Teraz jest lepiej. Mała w sumie dokarmily może 3 gora 4 razy. Spróbuj, może jednak się uda :)

My zamiast dzisiaj do domu to pod lampa lezymy, bo bilirubina wyszła jej trochę za wysoka. Zaczęliśmy wczoraj tak koło 18, potem była przerwa na kardiologa (Tosia miała echo serduszka robione ale wyszło ok), potem w sumie od po 21 do 3 w nocy dałam radę z przerwami na karmienie i już przed 7 znów opalanie. Mój Boże, żeby pomogło i żeby nas jutro wypuścili do domu, bo już mnie wszystko boli od spania na tym łóżku.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Jola az sie włos na głowie jeży:/ co jeden to co innego widział :/ dobrze ze wszystko poszło ok. Z mała wszystko dobrze?
Ja nie wiem na czym i od czego to zależy, ze niektóre bardzo cierpią po cc, a inne jakoś to przechodzą.
Masz podawane jakieś leki?
 
Do góry