reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Magdarynka to kciuki za akcje

Ja sterylizator chcialam kupic ale lipa bo chyba nie wejdzie do mikrofali to nie kupilam.

Jolka gratulacje!

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Jolka gratulacje :)

My po wizycie rozwarcie bez zmian na jeden luźny palec, główka przyparta.. Wszystko gotowe tylko natura musi zadziałać ale te moje dziecię jakieś uparte.. Dostałam skierowanie na środę do szpitala będą wywoływać..

oar8xzkrhgscy4jp.png
 
Kurde jak to boli... od 15 skurcze co 4-12 min. Zglaszalam położnej to powiedziała że po baloniku takie pobolewania mogą być... jak to są pobolewania to ja chyba nie chcę wiedzieć co jeszcze przede mną...
 
reklama
Do góry