reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Hej. Rano byłam na ktg i z powodu spadkow tętna zrobili OCT. Tam też bez szału, założyli mi balonik A jak nie pomoże to jutro będę miała worek owodniowy przebijany.... No i rodzimy... :)
Kciuki zaciśnięte! Szybkiego i bezproblemowego porodu!

Paulyna, MamaMarlena kciuki za wizyty! Dajcie znać jak się sprawy mają.

MamaNS obyś dotarła w dwupaku do obrony.
 
Myśle ze Ania sie już nie odezwie.

Ciagle myśleć czy kupić strylizator z podgrzewaczem. Jak myślicie?
Ja sterylizator kupiłam.. A podgrzewacz nie.. Garczek woda i butelka do srodka masz podgrzewacz. Chociaz wiadomo wygoda z gotowym bo zawsze czeka w gotowosci. Zobacze jak to wyjdzie w praniu. Właśnie schnal buteleczki i laktator. Chcę domowa produkcję mleka dla małego zrobić żeby móc zostawić małego pod opieką tatusia czy babci
. Wiec ten sterylizator będzie w uzyciu [emoji6]

Dziś byłam na klasie z karmienia piersią [emoji16] zostałam okrzyknięta "wrodzona umiejętność karmienia". Miło. Chociaż dla mnie nadal trudności są.. eh.
Na pewno tego co tam się nauczyłam to że nie tylko cycki do karmienia ale jakoś fajna zabawa z dzieckiem. I to dziecko jakoś bardziej współpracuje jak się nie myśli "jedz jedz bo nie będziesz spal" I chociaż sceptycznie byłam nastawiona to jeszcze się wybiorę [emoji6] Chociaż ciasto zjem i popatrzę na piękne maleństwa [emoji7][emoji7][emoji7] hehehe

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobrze też sobie np użyć mikrofalowke. [emoji6] tańsze są te sterylizatory i łatwo się używa. Ja kupuje to tylko dlatego że akurat wszystkie nadgodziny robiłam dla małego II mam oszczędności na pierdoly hehehe + chce mieć więcej dzieci to zostawię sobie te rzeczy. [emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wlasnie sterylizator mikrofalowy z córka tez mi sie sprawdził jednak tak na pol roku pózniej juz brzydki sie robi od kamienia itd wiec teraz mam nowy.
Podgrzewacz dlq mnie zbędny bo ja gotowałam wodę mineralna i do termosu jak mi troche przestygła to zakrecalam i w nocy miałam akurat do robienia mleka. Ja akurat na butle sie nastawiam.
 
reklama
Bo ja z córka pokarmu nie miałam wcale i teraz tez cudu sie nie spodziewam. U mnie to rodzinne od babci poprzez mamę i siostrę susza susza.
 
Do góry