reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Często chodzę do toalety to może obtarlam trochę. Poczekam i zobaczę jeszcze.
Ja z om mam na 23 to może rzeczywiście wcześniej będzie.
 
reklama
Myśle ze Ania sie już nie odezwie.

Ciagle myśleć czy kupić strylizator z podgrzewaczem. Jak myślicie?
 
No to moze sie zaczyna cos jak krew jest juz jakas.

Ja musze do 20.03 dotrwac a po wykorzystuje meza,pilke robie przysiady i co sie da [emoji12]mialam zaczac od 16.03 ale4 dni później to niewiele[emoji3] i moze wyjdzie przed kwietniem jeszcze[emoji3] zobaczymy. Byleby obrone przetrwac i juz rodzaca moge jechac do domu prosto do szpitala bo torbe zabieram[emoji3] tylko co ja na sb ubiore....w rozu czy czerwieni to tak glupio a wiem ze takie tuniczki dobre sa na mnie...no ale jak nie bd miala wyjscia to chyba w moim stanie mi wybacza[emoji3]

f2w3d5qp85p79npu.png
 
reklama
Do góry