reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

A ja byłam na zakupach.. I zaopatrzylam się w te wielkie podpaski hah (lepiej późno niż wcale). [emoji111] i wymienili mi mała paczkę pampersow z micro na 1. Wiec nie straciłam. [emoji108][emoji4] nie wiem czy nie mam za dużo już tych pampersow [emoji23] ale jak czytałam podobno maluszek zużywa dużo.

Kupiłam sudokrem na odparzenia - drogie cholerstwo hmm.. (mam jeszcze bepanthen bo niektórzy maja opinie że sudokrem wysusza pupcie.) Sama nie wiem u mnie siostra stosowała sudokrem i jakaś później inna mało znana markę bo też działała a droga nie byla.. zobaczymy. Wy jakieś macie sprawdzone kremy żeby jakość szła z ceną?

Rozmawiałam z mama na temat kąpieli niemowlaka i ona w szoku bo mówi że jej zawsze mówili że niemowlaka kapie się codziennie. A tu raz na kilka dni a ta pierwsza kąpiel to już w ogóle późno iii... w tym filmiku co Jola wrzuciła też ta babeczka się wypowiedziała że po tygodniu pierwsza kąpiel... czuje się zagubiona jak słucham czytam różnych opini nie wiem kogo słuchać [emoji57][emoji26].. Jak u was bylo albo jak planujecie żeby było?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
sudocrem to chyba tylko przy awariach? odparzeniach itp.
ja planuje linomag kupic do codziennej pielegnacji
 
reklama
Babymamusia przede wszystkim słuchaj własnej głowy :) na spokojnie. Nam na szkole rodzenia tłumaczono, ze rzeczywiście nie kapią w szpitalu żeby tego ochronnego płaszczyka nie zmywać. I dopiero w domku kapiemy. Możesz kapać 2-3 razy w tygodniu, a można zrobić z tego codzienny rytuał. Sudocream to bardzo mocny specyfik wiec tak w razie W. Ja rownież mam Linomag, ale tez jakby coś sie działo. Nie wiem czy jest on dostępny w UK. Sprawdzę:)
Nasze mamy niestety maja trochę przeterminowane sposoby wiec nie zawsze maja racje w tym co mówią :)
 
Witaj Iskierko. Jeżeli się obawiasz, że dziecko może być za duże na Twoje biodra to może powiedz o swoich obawach lekarzowi. Może zaleci cc?

Babymamusia ja mam bepanthen docelowo na brodawki ale w razie potrzeby użyję do pupy dziecka. Na początek mam w planach niczym nie smarować chyba że wystąpi jakiś problem. Sudokrem jest silnym kremem. Ja bym nie stosowala to profilaktycznie tylko przy odparzeniach. U Nas po porodzie tylko wybierają dziecko. Kąpią po 2 dniach. W domu kąpałam co do 2 dni. W lecie codziennie. Na początek w samej wodzie. Ewentualnie można dodać kilka kropel olejku ze słodkich migdałów ale też nie koniecznie. Sama woda wystarczy. Ja mam 1 mała paczkę 0 i 2 paczki 1. Jedna mała i jedna duża. A potem na bierzaco będę kupować. Kupiłam też 3 rodzaje chusteczek nawilzajacych na próbę.
 
Dziewczyny! Szukam chcących urodzić przez cesarskie cięcie w marcu/kwietniu, w programie dużej stacji telewizyjnej. Gwarancją jest poród w luksusowej prywatnej klinice w Warszawie, pełna opieka przed i porodowa oraz pamiątka z porodu w formie programu. Zainteresowane proszę o kontakt.
m.serafin@tvn.pl
 
wróciłam od lekarza...omg wyszłam z domu o 10:30, a wyszłam stamtąd o 13 :/ później, poczta, zakupy i tym sposobem dopiero wróciłam do domu, byłam pieszo, nogi mi do d wchodzą ;) ale na moją szyjkę to nie działa, zamknięta :( Dr kazał męża używać i rodzić...
Ktg wyszło wzorowo.

Pytanie do dziewczyn, które urodziły: pomagałyście sobie waszymi mężami czy akcja sama doszła do skutku :p?
 
Ewciik spoko ja pewnie bede po tobie[emoji12] na szarym koncu[emoji12]

Hej Iskierka:)
U nnie gin nir powiedzial na ile typuje ze dziecię sie urodzi wagowo...musze go zapytac na następnej wizycie ze myślę ze jakie duze bedzid no bo to juz bedzie 36+5 to moglby cos rzucic[emoji3]cc strasznie nie chce ale jaie bd wyjsca no to nc czlowek nuli zrobi.

Anik dobrze ze dzisiaj wizyta.ciekawe co powie. ..

U mmie w szpitalu kapia we wtorki i piatki wiec mozna sie nie zalapac albo nir zgodzic.ja nie wiem jak zdecydujemy jeszcze.

A iskierka wiesz czy w brzuszku chlopczyk czy dziewczynka?

Ja ma 17ide na usg nerek.ciekawe czy cos wyjdzie...wazne zeby spr i zeby gin dal mu juz spokoj i nie gadal ze mialam isc[emoji12]zaskocze go bo pieczatke od internisty zalatwilam i usg nerek dzisiaj[emoji3]juz wszystko zrobione co mialam zrobic...chyba[emoji4]

Ja mezem sobie mam zamiar pomagac.teraz mam jakies obawy bo chce wytrwac do 38+0 ale jak marazie po ostatim nic sie chy a nie dzieje wiec nie jest zle,ale chyba nie zaryzykuje do mastepnej wizyty bo jakos mniej mile to jest jak mam obawy ze mogloby sie przez to zaczac[emoji12] niby szyjka wiecznie twarda dluga i zamknieta ale kto wie co tam sie dzieje[emoji12]


f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
reklama
Do góry