reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja juz termin za dwa dni, a dziś rano było ok ale teraz znowu jest gorzej, położyłam sie i znowu problem z ruszeniem sie krzyż tak boli ze szok...a brzuch tez trochę,ale zero skurczy,czasem mam takie uczucie jakby ktoś od połowy brzucha w dół przypalał mi skore do tego od trzech dni bieganie do toalety i aż normalnie teraz siedzieć nie umie...biodra dalej bola ale juz nie tak jak wczoraj...
Tak bardzo juz chciałabym aby to sie zaczęły i aby mój skarb był z nami...
 
reklama
Witajcie mamuśki. Jestem tu nowa. Szkoda, że wcześniej nie znalazłam tego forum. Termin oczywiście na marzec, a dokładnie z usg na 28. Więc jeszcze troszeczkę. Trochę mnie straszą cc bo mały w 35 Tc ważył już 3100, a ja wąska w biodrach. Co myślicie? Jak jest u was?
 
Hej Iskierka:) powiedz coś o sobie.
Z waga to spokojnie przeczytaj kilka stron wcześniej bo dziewczyny właśnie o nią sie martwiły :)
U mnie raczej mała dziewczynka sie zapowiada.
 
A ja odebrałam swoje wyniki z badań wątrobowych i poszły znowu w górę... Wieczorem mam wizytę, zobacze co mi lekarz powie... ale aż się boję
 
Strony przeczytałam wszystkie od początku :happy:. Mam 28 lat to moja pierwsza ciąża. Jestem z małej miejscowości z warmi. Boję się gdyż moja mama miała przez wagę bardzo poważne komplikacje, dziecko ważyło około 3600. Najgorzej, że w pobliżu nie ma dobrego szpitala. A jak jest to tylko mamusie, które mają problemy w ciąży przyjmują.
 
A mama ma podobna budowę ciała do Twojej? Pogadaj jeszcze o tym ze swoim lekarzem jak masz obawy, ciekawe co powie. Kiedy masz kolejna wizytę?
 
A ja byłam na zakupach.. I zaopatrzylam się w te wielkie podpaski hah (lepiej późno niż wcale). [emoji111] i wymienili mi mała paczkę pampersow z micro na 1. Wiec nie straciłam. [emoji108][emoji4] nie wiem czy nie mam za dużo już tych pampersow [emoji23] ale jak czytałam podobno maluszek zużywa dużo.

Kupiłam sudokrem na odparzenia - drogie cholerstwo hmm.. (mam jeszcze bepanthen bo niektórzy maja opinie że sudokrem wysusza pupcie.) Sama nie wiem u mnie siostra stosowała sudokrem i jakaś później inna mało znana markę bo też działała a droga nie byla.. zobaczymy. Wy jakieś macie sprawdzone kremy żeby jakość szła z ceną?

Rozmawiałam z mama na temat kąpieli niemowlaka i ona w szoku bo mówi że jej zawsze mówili że niemowlaka kapie się codziennie. A tu raz na kilka dni a ta pierwsza kąpiel to już w ogóle późno iii... w tym filmiku co Jola wrzuciła też ta babeczka się wypowiedziała że po tygodniu pierwsza kąpiel... czuje się zagubiona jak słucham czytam różnych opini nie wiem kogo słuchać [emoji57][emoji26].. Jak u was bylo albo jak planujecie żeby było?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja słyszałam ze pierwsza kąpiel po 5 dniach i u nas w szpitalu nie kapią noworodków po narodzinach, od mamy słyszałam ze najlepiej przez pierwsze dni i tygodnie kapać w samej wodzie bez dodatków płynów i ze jak kupować kosmetyki to nie z johnsona bo strasznie wysuszają podobno...a ja na odparzenia będę mieć ręcznie robiona maść w aptece bo mama dała zrobić i mi wysle...
 
Do góry