reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Cholera...moja dr teraz do mnie dzwoniła. Powiedziała, że chciałaby żebym jednak przyszła do niej znowu na usg, bo mam już mniej wód i stare łożysko i boi się, żebyśmy czegoś nie przegapiły...:O

A wczoraj na wizycie nic takiego nie mówiła...przemyślała sobie czy co?

Zestresowałam się :(
 
reklama
Cholera...moja dr teraz do mnie dzwoniła. Powiedziała, że chciałaby żebym jednak przyszła do niej znowu na usg, bo mam już mniej wód i stare łożysko i boi się, żebyśmy czegoś nie przegapiły...:O

A wczoraj na wizycie nic takiego nie mówiła...przemyślała sobie czy co?

Zestresowałam się :(
Może miała czas żeby przeanalizować.. chyba jak się okaże zagrożenie jakieś to wywołują poród.. trochę się martwię o to że tak wiecie wszystko a ja nic... [emoji54]

Ale z drugiej strony zaczynam trochę doceniać plusy tego systemu [emoji16]:
Niee wiem czy mam rozwarcie czy go nie mam..
Czy dziecko dużo przybralo czy mało..
Czy szyjka skrócona czy nie..
Czy mam jakąś infekcje czy nie mam..
Ile wód i jakie łożysko nikt nie sprawdza.

Wiem tyle że termin mam na 10.03. czuję że się zbliża bo już 3 dzień mam skurcze mocniejsze których nie miałam ot to cała moja wiedza na ten temat..

A nie stresuje się dodatkowo o te rzeczy co zaliczam do plusów..[emoji6]

Na końcu i tak urodzimy czy to wcześniej czy później czy przez wywołanie czy samo przyjdzie czy cc. Wyboru nie mamy [emoji13]
 
Katherinne ojejjjj rozumiem cie doskonale ja też bym sama nie chciała... trzymaj się cieplutko.[emoji22]
Mysle że wytrzymasz do jutra ale lepiej z kimś to skonsultuj żeby się nic nie stało. [emoji173]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
wróciłam od lekarza...omg wyszłam z domu o 10:30, a wyszłam stamtąd o 13 :/ później, poczta, zakupy i tym sposobem dopiero wróciłam do domu, byłam pieszo, nogi mi do d wchodzą ;) ale na moją szyjkę to nie działa, zamknięta :( Dr kazał męża używać i rodzić...
Ktg wyszło wzorowo.

Pytanie do dziewczyn, które urodziły: pomagałyście sobie waszymi mężami czy akcja sama doszła do skutku :p?
U mnie czop odszedł i zaczely się skurcze po seksie ;)
 
Ja dwa dni sporo chodziłam i nic...dziś jeszcze mam zamiar wyprasować ubranka co wczoraj dokupiłam...chciałabym aby coś juz zaczęło sie dziać...a tu cisza...owszem czuje codziennie jak mały mi sie kilka razy napina strasznie albo biodra mi atakuje,ale na tym koniec...troszkę sie obawiam ze mały zacznie sie pchać jak mój będzie w pracy cały dzień,ale juz powiedział ze nie mam sie martwić ze zadzwoni po zastępstwo i będzie przy mnie...dziś mam zamiar trochę męża wykorzystać w pomocy o ile nie wróci za późno...bo ja czasem bym chciała o normalnej godz położyć sie spać...
 
reklama
Do góry