reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dzisiejsza noc była ciężka, nie umie znaleźć sobie miejsca.. Córka ma katar i marudziła pół nocy..a ja miałam problem ze skulaniem się z łóżka..czuję się jak waleń :(
Natomiast od rana mam nadmiar energii.. Wszystko bym przestawiała, szorowała.. Wybiorę się dzisiaj na długi spacer a wieczorem poprzytulam się z mężem:pTrzeba stosować się do metody 3S:D


Syndrom wicia gniazda :)
 
reklama
U nas żółtaczka się nie pojawiła i dzisiaj do domq wychodzimy:) jeśli chodzi o pokarm to ja wyszlam z założenia ze napewno będzie i przez pierwsza dobe przystawialam co chwile ale ani razu nie sprawdzilam czy jest;) Mąż mi się złościl przez telefon jak mogę nie wiedzieć;) ale jak już wkoncu sprawdzilam to okazało się ze bez problemów wszystko leci:) synek tylko trochę leniwy bo jak się dossie to za chwile spać z cyckiem idzie ;)
 
oooooo fajnie :D ja termin z om mm 24.03 , ale liczę, że nie przenoszę !
boję się porodu, już mi to w głowie zaczyna spustoszenie siać :p
 
Właśnie ja mam kompletny brak obaw, ze urodzę przed terminem. Nie wiem czemu:) czyli nie zostanę sama:)
 
reklama
Do góry