reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Babymamusia dobrze, ze jesteś moze Ty uświadomisz Ani ze nie żyje w kraju trzeciego świata. I czasami zamiast narzekać lepiej poszukać;)

Anik ja nie wiem od czego to zależy, ale ja dzisiaj już myślałam ze po mopowaniu urodzę, cieżko mi sie zrobiło okrutnie od jakiegoś czasu:/ moze to temu ze mała nabiera tłuszczyku i gwałtownie tyje? Tak sobie to tłumacze ;)

To na pewno, moja jak siądzie w dole brzucha to uczucie jest straszne, jakby miała zamiar zaraz się ewakuować na zewnątrz ;) Może próbuje się wpasować w kanał powoli, stad takie odczucia?
Mąż mi obiecał skończyć gładź poprawiać dzisiaj to może ten syf zmniejszy się o 50% chociaż :D
No i jutro wizyta, zobaczymy co powie lekarz.
 
reklama
A ja od tygodnia walcze z przeziembieniem. Najpierw kaszel teraz nos zatkany, dziecko na przepone naciska, normalnie jesc nie moge bo mam wrazenie ze sie udusze i ze sapie jak jem Po jutrze wizyta u gina bedzie nareszcie mierzenie i sie okaze jaki klops bedzie :) mi kondycja caly czas wyraznie spada a jak za duzo wysilku to macica daje o sobie znac stawiajac sie, a tak jak za duzo robie to oczywiscie plecy bola.
 
To ja w ogóle nie czuję synka nisko. Czasem w pachwinie mnie coś zalaskocze, w nocy jak wstaje to czuje takie nabrzmiałe krocze, a po za tym zupełnie nic. Sprzatam, gotuje w zasadzie wszystko co robilam przed ciąża robię bez problemów tylko szybciej się mecze. Brzuch mi się napina w ciągu dnia od dawna ale raczej bezboleśnie.
 
Mi tez sie napina bezbolesnie ale twardy robi sie jak skala jak zbyt duzo laze. Dzis sie zmierzyłam i w równo 34 tc mam w obwodzie na wysokości pępka 112 cm !!! Idę na rekord chyba ! W czw wizyta !
 
Mi tez sie napina bezbolesnie ale twardy robi sie jak skala jak zbyt duzo laze. Dzis sie zmierzyłam i w równo 34 tc mam w obwodzie na wysokości pępka 112 cm !!! Idę na rekord chyba ! W czw wizyta !
Po urodzeniu i połogu założmy temat FitMamuski do lata. I będziemy rekordy w drugą stronę pobijaly. Na razie niech nasi pierworodni rosną [emoji8] Nie ma co panikowac [emoji16]
 
reklama
Tak odbiegając od tematu too.. : anik. , Justyna I ta koleżanka co urodziła Apricot? Wy przypadkiem nie bylyscie na forum Vitalia jakieś żaby nie sklamac 7 lat temu [emoji23] bo nicki macie takie jakbym je kojarzyła [emoji23]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry