reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Moj sie kilka razy obracal ale jest dosc ruchliwy tam w brzuszku i mam nadzieje ze nie zrobi juz psikusa. O ja tez zmierze brzuch bo dawno nie mierzylam a ciagle slysze ze jest maly :/ pewnie dlatego ze dosc wysoka jestem i tak nie widac. Mnie dzis w nocy pachwiny strasznie bolaly.

Zmierzyłam mój brzuch ma 97cm, jakiś ponad miesiąc temu miał 95cm więc nie idzie za dużo.
Z pierwszym synkiem z tego co pamiętam miałam 117 na koniec ale teraz raczej już nie nadgonię.
Poza tym więcej ważyłam przy pierworodnym :p
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :)
U mnie 104 obwód, ale czuje się wielka;)
Byłam dzisiaj pobrać krew na badanie fibrynogenu i cytomegalie,a po za tym czuje się kiepsko. Niby w ciągu dnia jest ok,nocki przesypiam idealnie a rano czuje się zmęczona, napuchnieta, generalnie kiepsko.
 
Hej. Ja tez sie witam z rana. U mnie brak większych planów na dzisiaj. Czyli odpoczynek i nieszczęsne obowiązki domowe:/

Aga jak z wykończeniem mieszkania Wam idzie?

Anik powodzenia! Daj znac co i jak.
 
Ale glupoty gadasz wszystko kupisz.. nawet jak nie znasz angielskich odpowiedników to masz polska aptekę online (nawet nie jedna). Tylko nie kupisz leków które są na recepte w Polsce, ale z tym też polacy już sobie poradzili i czesto mozesz kupic duomox itp spod lady w polskich sklepach (tak jak papierosy) lub na polskich forach na fb. Ludzie jeżdza kupuja w Poslce i sprzedaja za wiecej tutaj.. Wystarczy zapytać - wszystko znalazłam wymienione przez anik. legalnie ;) :

Fitolizyna
Link do: Fitolizyna pasta doustna 100 g Apteka UK
Debelizyna
Link do: Debelizyna - PASTA działa moczopędnie i rozkurczająco na drogi moczowe, niezbędna w kamicy dróg moczowych 100 g.
Ginjal
Link do: Nefro Protect - Wspomaga pracę nerek i układ moczowy, zamiennik GINJAL który jest wycofany z produkcji, 60 kapsułek.
Rovatinex
Link do: ROWATINEX 50 capsules - Natural Treatment for Kidneys Stones Urinary Tract Spasm Inflammation Urolithiasis - Kidneys Health Support NEW: Amazon.co.uk: Health & Personal Care
Urosept
Link do: Urosept x 60 draż Apteka w UK
Urosan
Link do: Urosan Fix 20sasz na infekcję dróg moczowych
Powiedzcie mi czy te leki są bezpieczne przy końcówce ciąży albo podczas karmienia piersią???bo nie chce szkodzić małemu tymi przeciwbólowymi co mi dali w szpitalu a podobno nie są bezpieczne dla małego w końcu to cocodamol codeina z paracetamolem i jakimś innym dodatkiem...
 
Anik kciuki ! Czekamy na wieści ! Ja w czwartek idę juz sie doczekać nie moge bo zobaczymy czy sie odwrócił i ile juz wazy.
Wczoraj była u mnie mama tu obiad tu kawka cały dzien łaziłam i wieczorem zdechlok byłam.
Miłego dnia dziewczyny :)
 
Powiedzcie mi czy te leki są bezpieczne przy końcówce ciąży albo podczas karmienia piersią???bo nie chce szkodzić małemu tymi przeciwbólowymi co mi dali w szpitalu a podobno nie są bezpieczne dla małego w końcu to cocodamol codeina z paracetamolem i jakimś innym dodatkiem...
Jak zalecil ci lekarz brac ten cocodamol?
 
Hej. Ja tez sie witam z rana. U mnie brak większych planów na dzisiaj. Czyli odpoczynek i nieszczęsne obowiązki domowe:/

Aga jak z wykończeniem mieszkania Wam idzie?

Anik powodzenia! Daj znac co i jak.
o moje mieszkanie pytasz?:d ogolnie to czekamy jeszcze na ta kuchnie.. w przyszlym tyg powinna byc.. i zostanie przerzucic lozka i bedzie mozna jakos funkcjonowac wiec blizej niz dalej ;)
i zrobilam sobie liste potrzebnego sprzetu agd i w koncu wyszlo ze dostaniemy wszystko na prezenty :p
 
reklama
Powiedzcie mi czy te leki są bezpieczne przy końcówce ciąży albo podczas karmienia piersią???bo nie chce szkodzić małemu tymi przeciwbólowymi co mi dali w szpitalu a podobno nie są bezpieczne dla małego w końcu to cocodamol codeina z paracetamolem i jakimś innym dodatkiem...
skoro Ci dali w szpitalu to powinny byc bezpieczne..
 
Do góry