reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Mnie tej ciąży raz Pan kasjer zawołał bez kolejki w h and m. A tak to ślepota.
Ja dzisiaj źle się czuje. Co chwilę twardnieje mi brzuch i boli mnie kręgosłup. Nie wyspałam się bo nie mogłam zasnąć a jak zasnęła to o 3 corka przyszła i marudził przez godzinę, że nie może zasnąć, a jak juz zasnęła to o 4.30 syn się obudził i płakał że ma źle sny. Jak już zasnął to ja musiałam wstać szykować ich do szkoly:-/ a później przez ten ból nie zmruzylam oka. A jak poszłam gotować obiad to aż miałam mroczki przed oczami. Niech ten dzień szybko się skończy...
 
reklama
To troszkę inaczej widzę ale może widocznie widzą że twoja ciaza potrzebuje szczególnej uwagi. [emoji173] Na pewno to z uwagi na zdrowie twoje i maluszka (może ten system nie jest zły tylko poprostu inny - niezgodny z naszym i ciężko nam się przyzwyczaić).

A na te problemy z mężem to może mało bliskości macie.. no wiesz.. Albo on też to przeżywa wewnętrznie i się stresuje nie mniej niż ty. Tylko niektórzy tego nie pokazują. [emoji6] na pewno rozmowa rozmowa i jeszcze raz Seks.[emoji85][emoji85][emoji85]

Babymamusia masz rację z tym seksem. Ja bardzo za nim tęsknię, a mój mąż jeszcze bardziej :(
przed ciążą to się działo ostro...a w ciąży lipa, a to ,że ja się boję bo poszaleć nie można, a to, że on się boi, a to infekcja (u mnie nawracająca od początku ciąży), a teraz to juz mam zakaz bo szyjka miękka...

Widzę jak mąż jest wyposzczony, nagle się ogląda za wszystkim co się rusza :p rozumiem go doskonale i sama źle się z tym czuję i tęsknię...mam nadzieję, że po porodzie sobie odbijemy i, że znów będzie nam super, a jak nie to chyba się załamię...

Dziewczyny, które mają już dzieciaczki, jak to było u Was po połogu z tymi sprawami?
 
U mnie tez raczej celibat. Ja nie mam kompletnie ochoty:/ i jakoś mi dziwnie wiec zostawiam to na potem.
 
U mnie z seksem tez tragedia, głównie z mojej strony. Tak mnie irytuje fakt ze nie mogę w takiej pozycji jakbym chciała ze orgazmu wynikające z seksu nie miałam od jakiś 5 miesięcy. Jest sucho i zupełnie inaczej, a do tego mój strach. Jak widzę jakieś sceny w filmach to aż mi się ciśnienie z wkurzenia podnosi. Mam nadzieje ze wszystko wróci do normy po porodzie.
Aczkolwiek od dzisiaj mam w planach trochę sie zmuszać, wszystko byleby nie rodzic po terminie i być może mieć lżejszy poród...
 
Babymamusia masz rację z tym seksem. Ja bardzo za nim tęsknię, a mój mąż jeszcze bardziej :(
przed ciążą to się działo ostro...a w ciąży lipa, a to ,że ja się boję bo poszaleć nie można, a to, że on się boi, a to infekcja (u mnie nawracająca od początku ciąży), a teraz to juz mam zakaz bo szyjka miękka...

Widzę jak mąż jest wyposzczony, nagle się ogląda za wszystkim co się rusza [emoji14] rozumiem go doskonale i sama źle się z tym czuję i tęsknię...mam nadzieję, że po porodzie sobie odbijemy i, że znów będzie nam super, a jak nie to chyba się załamię...

Dziewczyny, które mają już dzieciaczki, jak to było u Was po połogu z tymi sprawami?
To byla podpowiedź dla Ani. Ja nie mam żadnych przeciwwskazań więc nie stopuje się. [emoji123] Czasem to nawet więcej "czułości" potrzebuje niż przed [emoji85] Najważniejsze że masz kochanego i wyrozumialego męża.[emoji173] Ja miałam infekcje w grudniu moj też tydzień postu miał i już wtedy byłam załamana jak to do marca będzie. Ale przeszło i wszystko do normy wrocilo. Też dołączam się do pytania jak to jest po ciazy z tym pologiem ?[emoji108]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku.. widzę że każdy inaczej.. mi też nie wygodnie albo czasem wstaje nagle się z tekstem " twój syn właśnie zechciał sobie położyć rączkę/ nozke/ glowke tutaj i nie mogę tak" to zmiana. Ale ogólnie pomaga mi to usnąć więc czasem budzę mojego że czułości chce i wtedy usypiam jak dziecko. Trochę podchodzę do tego jak do treningów sprzed ciąży.. nie chce się iść na niego ale po zawsze lepiej.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To troszkę inaczej widzę ale może widocznie widzą że twoja ciaza potrzebuje szczególnej uwagi. [emoji173] Na pewno to z uwagi na zdrowie twoje i maluszka (może ten system nie jest zły tylko poprostu inny - niezgodny z naszym i ciężko nam się przyzwyczaić).

A na te problemy z mężem to może mało bliskości macie.. no wiesz.. Albo on też to przeżywa wewnętrznie i się stresuje nie mniej niż ty. Tylko niektórzy tego nie pokazują. [emoji6] na pewno rozmowa rozmowa i jeszcze raz Seks.[emoji85][emoji85][emoji85]
Tylko ze ja żadnego pociągu do seksu nie mam...po prostu nie mam ochoty a na rozmowę z nim nie ma co liczyć bo wiecznie zmęczony po pracy bo nie daje mu odpocząć itp...dziś stwierdził ze jest zmęczony tym związkiem i ze ma juz dosyć...jak mam z nim pogadać skoro albo nie ma czasu albo jest zmęczony albo po prostu nie umie o problemach gadać ja tez potrzebuje czuć ze mam wsparcie w nim a nie ciagle krytyki itp...
 
Ania po takim stwierdzeniu to chyba nie masz co naprawiać bo sama ze soba bedziesz się czuła coraz gorzej. Mój tez ubolewa nad brakiem seksu, czasem cos uszczypliwie powie typu ze powinien dostać pozwolenie na seks z inna bo to jest niezdrowe ale wiem, ze nie mówi tego poważnie. Jak mówi ze mu ciężko to ja mowie ze mi tez. Owszem nie mam ochoty na seks, na taki jaki teraz mogę, ale niesamowicie brakuje mi tego uczucia i chcicy z przed ciąży...
 
reklama
Do góry