reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja tez w uk ale Ja mam usg co 2-3 tyg regularni od 28 tyg teraz miałam 6 lutego i następne mam 20 bo mam mieć wcześniej wizytę u endokrynologa na temat nieczynnego mikrogruczolaka przysadki i potem konsultant...cytologii tez juz trochę robionej nie miałam natomiast badania krwi na każdej wizycie nie mam robionej miałam ostatnio w 28-29 tyg u położnej i jakoś 3 tyg temu w szpitalu sprawdzany poziom progesteronu a tak to nic poza tym..
 
reklama
Oprócz tego ze znowu mam kryzys z mężem on ma pretensje ze tylko gadam i gadam a mi jak coś nie pasuje co powiem co o tym mysle ale w spokojnym tonie a on ze nie potrafię normalnie rozmawiać tylko jego normalny ton to jest podniesiony głos...także dziś mam kiepski dzień...oby jedynie szybko przeszło...
 
kulkaMM mi pachwiny nawalają od dawna, ale teraz to już chodzę jak kaczka...krocze też boli, w szyjce kłuje...chyba się spakuję :p

Ewcik też mam małe dziecko, tzn chude. Za dużo chyba nie będzie ważyć choć ostatnio to przypakowałam ostro bo mnie lekarka nastraszyła :/ W piątek mam usg to się dowiemy.

Dobrze, że to już końcówka.
 
Dziś pierwszy raz zostałam przepuszczona w kolejce jeeeee :D :p

Byłam a aptece, czekałam w ogonku, o czymś myślałam i dostałam kopa w kręgosłup. Mimowolnie powiedziałam "o Jezu" chyba trochę głośno bo nagle wszyscy zwrócili na mnie uwagę i "proszę, proszę niech pani pójdzie pierwsza" :D śmiać mi się chciało :)
 
Mnie się tylko raz zdarzyło. Pani w Carrefourze zawołała mnie do kasy ;) a tak to bywało, że stałam w kasie pierwszeństwa i nagle stawałam się niewidoczna dla ludzi (i starych i mlodych) i dla kasjerki również ;)

Mnie pachwiny jeszcze nie bolą. Jeszcze...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie się tylko raz zdarzyło. Pani w Carrefourze zawołała mnie do kasy ;) a tak to bywało, że stałam w kasie pierwszeństwa i nagle stawałam się niewidoczna dla ludzi (i starych i mlodych) i dla kasjerki również ;)

Mnie pachwiny jeszcze nie bolą. Jeszcze...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zawsze jak podchodzę do kasy pierwszeństwa i jest kolejka to pytam czy wszyscy w ciąży czy niepełnosprawni jak cisza to podchodzę pierwsza.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
Jola najgorsze jest to, ze w moim przypadku to matka przypakowala a dziecko niekoniecznie :D chociaż ostatnio mała tez dała czadu. A tak mi sie podobają takie tłuściutkie niemowlaczki:)

Mnie w kolejce nigdzie nikt nie przepuścił. A już chyba widać :p
Iza bardzo dobrze robisz, ja ostatnio wózek facetowi przedstawiałam, a on patrzył jak mi idzie:/
 
Ja miałam rwanie tylko jak pracowałam i za dużo chodziłam/stałam. Może się dziewczyny forsujecie ? I ciało się buntuje ?
W tym tyg mam ból pleców.
Wczoraj przed snem poszłam na taki 15min spacer żeby mnie te plecy nie bolały i żeby się dotlenic i co.. nawet nie bolały a mały miał czkawke do 1 w nocy więc i tak nie spalam [emoji23] #urokimacierzynstwa [emoji7]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi w szkole rodzenia się zdarzyło podskoczyć na fotelu,takiego kopniaka dostałam, M już zbladł co się stało;) I czasem z zaskoczenia mnie bierze jak leże, M się śmieje, że jak an filmach przez moment lewituje :D
Ja jeśli chodzi o przepuszczanie w kolejkach to już kiedyś tutaj pisałam, że jestem mile zaskoczona, bo wszędzie mnie przepuszczają albo otwierają kase drugą. Ja zazwyczaj zapominam, że jestem w ciąży i sobie stoję w kolejce i czekam i ostatnio Pan na poczcie mnie przepuścił to w pierwszym momencie nie wiedziałam o co mu chodzi dopiero później skojarzyłam ;) A We freshu też się klientka rzucała, że jako ostatnią z kasy nr 1, kasjer poprosił mnie do kasy nr 2 ;)
I nigdy nie mogę się odważyć żeby podejść bez kolejki do kas z pierwszeństwem, może dlatego, że nic mnie nie boli i sobie stoję jak ta sierotka ;)
 
reklama
Ja tez w uk ale Ja mam usg co 2-3 tyg regularni od 28 tyg teraz miałam 6 lutego i następne mam 20 bo mam mieć wcześniej wizytę u endokrynologa na temat nieczynnego mikrogruczolaka przysadki i potem konsultant...cytologii tez juz trochę robionej nie miałam natomiast badania krwi na każdej wizycie nie mam robionej miałam ostatnio w 28-29 tyg u położnej i jakoś 3 tyg temu w szpitalu sprawdzany poziom progesteronu a tak to nic poza tym..

To troszkę inaczej widzę ale może widocznie widzą że twoja ciaza potrzebuje szczególnej uwagi. [emoji173] Na pewno to z uwagi na zdrowie twoje i maluszka (może ten system nie jest zły tylko poprostu inny - niezgodny z naszym i ciężko nam się przyzwyczaić).

A na te problemy z mężem to może mało bliskości macie.. no wiesz.. Albo on też to przeżywa wewnętrznie i się stresuje nie mniej niż ty. Tylko niektórzy tego nie pokazują. [emoji6] na pewno rozmowa rozmowa i jeszcze raz Seks.[emoji85][emoji85][emoji85]
 
Do góry