reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Narazie nie mam jak zadzwonic, bo jeszcze nie jestem na tym "etapie" i nie podal mi swojego nr.
Nie mam karty ciazy, w poniedzialek ma byc dopiero widoczne serduszko.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane, niedawno wróciłam z ip. Nie wytrzymałam i ściemniłam, że mam plamienia i boli mnie brzuch. Zbadali, zrobili usg i wszystko w porządku. Mamy serduszko![emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Wygląda na to, że ciąża młodsza i zapewne będę marcówką, ale wyjaśni się dopiero na następnych usg. [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Kochane, niedawno wróciłam z ip. Nie wytrzymałam i ściemniłam, że mam plamienia i boli mnie brzuch. Zbadali, zrobili usg i wszystko w porządku. Mamy serduszko![emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Wygląda na to, że ciąża młodsza i zapewne będę marcówką, ale wyjaśni się dopiero na następnych usg. [emoji4][emoji4][emoji4]
Super! Bardzo się cieszę ze uslyszalas serduszko [emoji4] :) mam nadzieję że wszystkie będziemy mogły się tak cieszyć jak ty :)
 
Witam wszystkie marcoweczki:) 13.07 zrobiłam test i są dwie kreseczki :)) miesiaczke ostatnia miałam 12.06 cykl mam około 32 dniowy na pierwszą wizytę umówiłam się na 27.07 myślicie że już będzie coś widać?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Robiłaś beta hcg? Wydaje mi się że może być jeszcze troszeczkę za wcześnie żeby zobaczyć serduszko...
 
"Zdażył" Wam sie brazowy sluz przy podcieraniu? Ja taki mialam przed chwila na papierze ( majtki czyste) [emoji26] boze chyba umre do poniedzialku. Mam luteine z poprzedniego "razu". Myslicie zeby wziasc? Ona chyba nie moze zaszkodzic.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Dla pocieszenia mi taki śluz zdarza sie od co najmniej 2 tyg. Miałam juz ze 3x usg i z dzidzia wszystko ok. Biorę duphaston ale niestety codziennie cos brązowego sie zdarzy. Tez sie tym martwię :-(
 
Cześć dziewczyny! Jestem w 7 tygodniu ciąży, w 5 miałam usg i teraz 20 idę usłyszeć serduszko :) Chciałam sie z wami podzielić swoimi odczuciami. Mam straszne mdłości trwające cała dobę, brak apetytu, nie moge nic pic( robie to na sile bo wiem, ze musze) smakują mi tylko gazowane słodkie napoje typu cola itp., ale staram sie wciskać w siebie wodę. No i do tego straszny spadek sił, mam bardzo niskie ciśnienie 90/60 i niski puls. Chciałam chodzić jeszcze do pracy, ale nie moge bo ledwo stoję na nogach, zeby iść do łazienki musze podpierać sie mebli, a narzeczony musi pomagać mi wstawać z łóżka bo cały dzień leże i nie mam siły wstać. A wy jak sie czujecie ?
 
Witam wszystkie marcoweczki:) 13.07 zrobiłam test i są dwie kreseczki :)) miesiaczke ostatnia miałam 12.06 cykl mam około 32 dniowy na pierwszą wizytę umówiłam się na 27.07 myślicie że już będzie coś widać?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje [emoji4] ja tez ostatnia miesiączkę miałam 12.06


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry