reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Rewelacja! Co za skarby masz juz w domu? Skad jesteś? Napisz cos o sobie :)

Mam dwóch synków Bartosz 11 lat Adam 3,5 lat pochodzę z woj świętokrzyskiego ale mieszkam w Irlandii no i właśnie tu trochę inaczej podchodzą do ciężarnych nie tak jak w Polsce ze wizyta co miesiąc [emoji853]tu pierwsza wizyta dopiero 12 tygodniu !!!!! Jeżeli coś się dzieje przed tym 12 tygodniem to niestety ale nie pomagają dopiero po 12 tygodniu wiec przedemna kilka tygodni nerwów ale wierze ze będzie dobrze [emoji6]musi być hehe po za tym czuje się dobrze no i jestem tu najstarsza [emoji33][emoji33] 38 lat w listopadzie skończę lol ale czuje się młodo [emoji12] a jak u Was mamuśki samopoczucie ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam dwóch synków Bartosz 11 lat Adam 3,5 lat pochodzę z woj świętokrzyskiego ale mieszkam w Irlandii no i właśnie tu trochę inaczej podchodzą do ciężarnych nie tak jak w Polsce ze wizyta co miesiąc [emoji853]tu pierwsza wizyta dopiero 12 tygodniu !!!!! Jeżeli coś się dzieje przed tym 12 tygodniem to niestety ale nie pomagają dopiero po 12 tygodniu wiec przedemna kilka tygodni nerwów ale wierze ze będzie dobrze [emoji6]musi być hehe po za tym czuje się dobrze no i jestem tu najstarsza [emoji33][emoji33] 38 lat w listopadzie skończę lol ale czuje się młodo [emoji12] a jak u Was mamuśki samopoczucie ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
GRATULACJE przede wszystkim!!
Co za dziwne zasady...
Zwariować można .
U mnie samopoczucie średnio bo mi w większości czasu nie dobrze... :( no i te wzdęcia dokuczają,czuje się jak balon (a do balonu jeszcze daleko hihi ) Zrobiłam dziś ogórkową- mega kwaśna mi wyszła, jezu jak Ona mi smakowała!! jak nigdy;)

A Kinia milczy...
 
GRATULACJE przede wszystkim!!
Co za dziwne zasady...
Zwariować można .
U mnie samopoczucie średnio bo mi w większości czasu nie dobrze... :( no i te wzdęcia dokuczają,czuje się jak balon (a do balonu jeszcze daleko hihi ) Zrobiłam dziś ogórkową- mega kwaśna mi wyszła, jezu jak Ona mi smakowała!! jak nigdy;)

A Kinia milczy...

Dziękuje no dziwnie ale przyzwyczaiłam się młodszy syn tutaj urodzony .. Oj to ja wiem co jutro ugotuje [emoji4]mi smaka nadrobiłaś ta ogórkowa coś kwaśnego za mną chodzi [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry