reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Cześć dziewczyny! Jestem w 7 tygodniu ciąży, w 5 miałam usg i teraz 20 idę usłyszeć serduszko :) Chciałam sie z wami podzielić swoimi odczuciami. Mam straszne mdłości trwające cała dobę, brak apetytu, nie moge nic pic( robie to na sile bo wiem, ze musze) smakują mi tylko gazowane słodkie napoje typu cola itp., ale staram sie wciskać w siebie wodę. No i do tego straszny spadek sił, mam bardzo niskie ciśnienie 90/60 i niski puls. Chciałam chodzić jeszcze do pracy, ale nie moge bo ledwo stoję na nogach, zeby iść do łazienki musze podpierać sie mebli, a narzeczony musi pomagać mi wstawać z łóżka bo cały dzień leże i nie mam siły wstać. A wy jak sie czujecie ?

Witam serdecznie [emoji4] Oj biedna no niestety ale niektóre tak z nas maja , osłabienie , mdłości dlatego myśle ze powinnaś odpoczywać ile tylko możesz zdrowo się odżywiać no i na zwolnienie szybciutko wiesz najgorsze są początki ciąży tak do 12 tygodnia tak myśle pózniej powinno być lepiej chociaż powiem ci ze w mojej pierwszej ciąży tak miałam do 4 miesiąca bardzo złe się czułam , mdłości , wymioty oj masakra w drugiej ciąży miałam mdłości ale tylko rano i w sumie szybko przeszły no a teraz tez mam mdłości ale jak na razie tragedii nie ma ale wiadomo z tygodnia na tydzień wszystko się może zmienić ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiecie co dziewczynki, tak sobie siedzę i myślę o tym wszystkim i jak sobie przypomnę pierwszą ciążę, to chyba nie byłam taka zestresowana jak teraz. W ogóle nie myślałam o tym, że może być coś nie tak, po prostu nie dopuszczałam do siebie takich myśli.

A teraz? Teraz jest inaczej, od wczoraj mnie mdli, jestem jakaś roztrzęsiona i nie wiem co mam ze sobą zrobić. Z jednej strony mogłabym góry przenosić z radości a z drugiej strony tylko bym leżała i niczym się nie interesowała... ja już sama nie wiem czy to coś ze mną jest nie tak czy to normalne rzeczy w ciąży....
 
Kochane, niedawno wróciłam z ip. Nie wytrzymałam i ściemniłam, że mam plamienia i boli mnie brzuch. Zbadali, zrobili usg i wszystko w porządku. Mamy serduszko![emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Wygląda na to, że ciąża młodsza i zapewne będę marcówką, ale wyjaśni się dopiero na następnych usg. [emoji4][emoji4][emoji4]
Dobra jesteś hi hi. Ale przynajmniej spokój ducha jest.
 
Cześć dziewczyny
Eveee jestes pomysłowa, ale super, ze jest serduszko!!! Gratulacje :)
Tomag mam podobnie, w 1szej ciazy myslalam, ze jak zajde to juz pojdzie z gorki wszystko, ani raz nie robilam bety, a teraz co chwile badam, w ogole bardzo ostroznie podchodze do radości z ciązy, tym bardziej, ze to po in vitro wiec strach jest 100 razy większy.
 
Niestety nie bo mieszkam w Irlandii a tu pierwsza wizyta u lekarza w szpitalu jest w 12 tygodniu wiec niestety muszę czekać jeszcze kilka tygodni [emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj to współczuję.[emoji9] ja ma 27.07 wizytę i mam nadzieje ze juz coś będzie widać [emoji5] To moja pierwsza ciaza i wszystko to dla mnie nowe....

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj to współczuję.[emoji9] ja ma 27.07 wizytę i mam nadzieje ze juz coś będzie widać [emoji5] To moja pierwsza ciaza i wszystko to dla mnie nowe....

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

A już się przyzwyczaiłam ale mam porównanie bo najstarszy syn w Polsce urodzony a młodszy tutaj różnica jest kolosalna tu dopiero zaczęli robić badania pod względem cukrzycy ciążowej niepamiętam jak to się nazywa dają do picia glukozę czy coś no to dopiero od 4 lat robią to badanie ehh bez komentarza no i na wszystkie dolegliwości świata jeden niezastąpiony lek czyli paracetamol hehe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie marcoweczki:) 13.07 zrobiłam test i są dwie kreseczki :)) miesiaczke ostatnia miałam 12.06 cykl mam około 32 dniowy na pierwszą wizytę umówiłam się na 27.07 myślicie że już będzie coś widać?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę że jeszcze nie będzie widać zarodka.

Dziewczyny gratuluje wszystkim tych dobrych wieści, nie mogę wyróżnić Was wszystkich po kolei bo jest was za dużo i mi sie już miesza ;)
Odezwę się w poniedziałek wieczorem bo wyjeżdżamy z rodzinką na domek , co prawda nie daleko ale zasięgu tam nie ma więc nie będę w stanie sie połączyć z netem.
 
reklama
"Zdażył" Wam sie brazowy sluz przy podcieraniu? Ja taki mialam przed chwila na papierze ( majtki czyste) [emoji26] boze chyba umre do poniedzialku. Mam luteine z poprzedniego "razu". Myslicie zeby wziasc? Ona chyba nie moze zaszkodzic.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Weź lutkę, nie zaszkodzi a brązowe plamienie może być oznaka niedoboru progesteronu właśnie.

I nie martw się ja od soboty plamiłam, później zaczęłam krwawić jak przy okresie (dosłownie lala się ze mnie krew), byłam pewna, ze poroniłam juz, wylądowałam w szpitalu, ale z kropkiem wszystko ok, wczoraj kolejny raz widziałam serduszko pięknie bijące. Powodu krwawienie nie znaleźli, ale wszystko wskazuje na tzw. Fałszywy okres. Ile przy tym stresu miałam to szkoda gadać. A drobne plamienie się zdarza bardzo często i nie ma co panikować, bo stres może zaszkodzić bardziej. Spokojnie czekaj do pon na wizytę jeśli się nie pogorszy mocno.

Eveee - gratuluje! Wiedziałam, że będzie dobrze :)
 
Do góry