reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

No to może teraz nasza kolej ...a puzzle zaczynają się układać powoli ze wszystkim? Xd
Zobaczymy...
Ja w niedzielę pogadam z doktorkiem nt mojego dzisiejszego USG , jestem ciekawa bardzo.

Kciuki za Twoją laparo✊✊😍
No ja już doszłam do tego etapu że chyba wolę żeby było coś nie tak, żeby było wiadomo co robić dalej. Dzięki 😍
 
reklama
No ja już doszłam do tego etapu że chyba wolę żeby było coś nie tak, żeby było wiadomo co robić dalej. Dzięki 😍
Wiadomo, coś musi być, skoro tyle czasu już pot, krew i łzy🙈 ale już niedługo będziemy po tych perturbacjach na Mamusiach? Dobrze gadam? 😁
Widać że na fali estrogenów jestem🤣
Nawet moje endometrium nie studzi zapału🙈
 
Nie widzę innej opcji 😁
motivational just do it GIF
 
NAC chyba stymulująco na owulację może działać z tego co pamiętam 😊 brałam chyba z trzy miesiące ze swansona tak żeby dawka pasowała do miovelli nac. Bodajże przez 5 dni od 3dc. W sumie może zamówię sobie na następny cykl też 😊
Ja teraz miałam najprawdopodobniej cykl bezowulacyjny, chociaż raczej to jeden z tych „typowych”, co każdej kobiecie w wieku rozrodczym może się przytrafić. Ale jeśli miałoby to poprawić jakość oocytów albo zadziałać stymulująco na hormony (i nie zaszkodzić!), to czemu nie 🤷🏻‍♀️
Czekam jeszcze na inne głosy 😁
 
@wrobelmm co u Ciebie? Jak samopoczucie? Ogarniasz natłok firmowych spraw? 🙂
Dziękuję, że pytasz ❤️ Właśnie zrobiłam sobie małą przerwę i postanowiłam sprawdzić co u Was ☺️ Jestem teraz u rodziców, bo oni są na wakacjach. Poza tym, poza robotą, trudno powiedzieć jak jest, ale o tym opowiem innym razem.

Ciesze się bardzo, że stymulacja tak fajnie na Ciebie zadziałała i mam nadzieję, że to niejednorodne endometrium będzie jednak idealnym do zagnieżdżenia 🤞

Wracam do pracy🤦‍♀️
 
reklama
Dziękuję, że pytasz ❤️ Właśnie zrobiłam sobie małą przerwę i postanowiłam sprawdzić co u Was ☺️ Jestem teraz u rodziców, bo oni są na wakacjach. Poza tym, poza robotą, trudno powiedzieć jak jest, ale o tym opowiem innym razem.

Ciesze się bardzo, że stymulacja tak fajnie na Ciebie zadziałała i mam nadzieję, że to niejednorodne endometrium będzie jednak idealnym do zagnieżdżenia 🤞

Wracam do pracy🤦‍♀️
Dzięki że znalazłaś czas aby zaglądnąć🙂 i za Twoje słowa💜 też mam nadzieję, że mimo wszystko moje endo da radę I nie będzie źle, tyle nowościu u mnie teraz , że nadzieje na powodzenie wróciły, ale oczywiście czas zweryfikuje🙂
Oby praca nie przykryła Cię doszczętnie🫣!
Trzymaj się😘
 
Do góry