reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
dzięki za relacje 🙈 tak juz po badaniach, po konsultacji z ginekologiem, przed chwilą anastezjolog też. Wenflon mam założony już od rana i się tak z nim bujam 😳 jedyne czego się boję to cewnikowania, a tak to jakoś taki spokój czuje. A powiedz mi, plamiłaś albo krwawiłaś po zabiegu?
Nie bój się cewnikowania ja przy laparoskopii miałam i po wybudzeniu nawet nie czułam że mam założony. Dopiero rano zapytałam pielęgniarki kiedy mogę iść do toalety, bo w sumie to już dawno byłam 😅 i dopiero dowiedziałam się że mam cewnik. Zdjęcie cewnika lekko tylko zaszczypalo. Od siebie mogę dodać, że na salę operacyjną/zabiegową dobrze jest mieć założone skarpetki zawsze będzie ci ciepłej jak będzie schodzić narkoza i też na sali operacyjnej będzie ci ciepłej zanim zaśniesz.
 
Ostatnia edycja:
No taki będzie następny krok, tylko nie wiem czy bawić się na NFZ czy już może prywatnie iść 🙈 wolałabym uniknąć pobytu w szpitalu kolejnego 😅
Próbuj na NFZ. Mi się udało dosłownie w kolejnym cyklu załatwić histero z biopsja, ale ogólnie czas oczekiwania to około 3 msc. U mnie obyło się bez pobytu długiego w szpitalu. Rejestracja o 7:30 a o 11:30 byłam już w domu :)
 
Jakie są dalsze kroki w takim przypadku?
Adenomioze „leczy się/wycisza” tabletkami anty. Zapalenie endometrium leczy się mocnymi antybiotykami aż nie wyjdzie czysto wszystko przy ponownej biopsji. W przypadku podejścia do ivf to z tego co wiem robi się często wyciszenie endometrium przed punkcją, czyli tabletki antykoncepcyjne na 1msc-6msc, w zależności od stopnia zapalenia czy wielkości ognisk… ale to tylko to co wyczytałam na forum. Po świętach mam wizytę u mojej lekarki prowadzącej i zobaczymy jaki ona będzie miała pomysł :)
 
reklama
Do góry