reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

U mnie 🩸. Ten cykl trwał 40 dni. Testowanie z lutego przesunęło się na początek marca. Juz więcej w tym miesiącu nie zatestuję. Zazdroszczę wszystkim kobietom które mają "krótkie" cykle 😞
A normalnie masz takie długie? Czasem takie przedłużające się cykle mogą wskazywać na niedomogę lutealną.
Ja parę razy miałam coś w okolicy 40 dni, ale zwykle jest to średnio 35 i regularnie, więc lekarz powiedział, że najwyraźniej ja tak mam i cały czas mieszczę się w granicach normy. I dopóki jest regularnie, to nie ma powodów do obaw.
Ale też zazdroszczę dziewczynom krótszych cykli, gdzie już w okolicy 28dc powinna być @ i mogą śmiało testować i mieć nadzieję. Ja dzisiaj 30dc i wiem, że raczej nie ma sensu jeszcze testować 🙄
 
reklama
Witam kobietki
Ja mialam testowac dzisiaj ale nie testuje, czekam na @.
Dopiero zaczelismy starania o dzidzie i nie wiem w sumie ile trwaja moja cykle.
W zeszlym miesiacu bylo 26 dni, czyli @ powainna byl dzisiaj.
Zrobilam test w niedziele i negatywny wiec boje sie siegnac po test. Zaczekam
dziś jesteś 27dc?
 
Od jutra biorę ten antybiotyk i mam w zaleceniach, żeby być pewnym, że nie jest się w ciąży. Więc jutro sobie zatestuje dla zasady, choć wiem, że nic z tego, bo zaczęły mnie boleć plecy w dole kręgosłupa, a to ostatnio charakterystyczny objaw @. :)
 
Od jutra biorę ten antybiotyk i mam w zaleceniach, żeby być pewnym, że nie jest się w ciąży. Więc jutro sobie zatestuje dla zasady, choć wiem, że nic z tego, bo zaczęły mnie boleć plecy w dole kręgosłupa, a to ostatnio charakterystyczny objaw @. :)
ja tez miałam tak samo zalecone, ze musi być 100% pewności, ze nie ma ciąży. I później jak skończycie to po 10 dniach od zakończonej antybiotykoterapii trzeba zrobić ponownie wymaz, żeby się upewnić, ze bakterii nie ma. A dostałaś jakiś dopochwowy osłonowy?
 
ja tez miałam tak samo zalecone, ze musi być 100% pewności, ze nie ma ciąży. I później jak skończycie to po 10 dniach od zakończonej antybiotykoterapii trzeba zrobić ponownie wymaz, żeby się upewnić, ze bakterii nie ma. A dostałaś jakiś dopochwowy osłonowy?
Taaaaa, na wymaz też się umówię. No i drożność mi się przesunie na kwiecień w takim razie.
Chyba normalne do połykania osłonowe. Oboje dostaliśmy te same osłonowe, to nie podejrzewam, aby były dopochwowe. 😆
 
Taaaaa, na wymaz też się umówię. No i drożność mi się przesunie na kwiecień w takim razie.
Chyba normalne do połykania osłonowe. Oboje dostaliśmy te same osłonowe, to nie podejrzewam, aby były dopochwowe. 😆
pytam, bo ja dostałam Gynoflor, który ma dodatek estriolu w sobie i wydaje mi się, ze ten polip nowy, który mi się pojawił to może od tego. Ale to tylko jakies tam moje przypuszczenie.
 
Taaaaa, na wymaz też się umówię. No i drożność mi się przesunie na kwiecień w takim razie.
Chyba normalne do połykania osłonowe. Oboje dostaliśmy te same osłonowe, to nie podejrzewam, aby były dopochwowe. 😆
niestety taka właśnie jest ta niepłodność, ze wiecznie coś trzeba przekładać na później i ciagle na coś czekać trzeba, jak dziewczyny już pisały… ja tez miałam mieć drożność w zeszły czwartek, ale kolejny polip mi się pojawił i mam mieć histeroskopie w kolejnym cyklu… oraz w piątek mam planowo operacje, ale na ten moment jestem chora, wiec pewnie mnie nie zakwalifikują. Ja już chyba nawet nie mam siły się na to wszystko wkurzać 😂
 
reklama
pytam, bo ja dostałam Gynoflor, który ma dodatek estriolu w sobie i wydaje mi się, ze ten polip nowy, który mi się pojawił to może od tego. Ale to tylko jakies tam moje przypuszczenie.
Ja dotychczas prawie w ogóle nie brałam antybiotyków, ostatni chyba w przedszkolu, więc totalnie się nie rozeznaje w tych osłonowych. Ale jak mówisz, że masz takie podejrzenia w stosunku do Gynoflor, to dobrze, że ja dostałam coś innego. 😳 Przykro mi, że tak Cię to załatwiło (jeśli to to), jedno człowiek wyleczy, to zaraz coś innego. :(
 
Do góry