reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Obudziłam się;-)
Wszystko ok
Dzięki dziewczyny;)

Z gorszych wiadomości to jest taka że tylko 4 komórki z 9 są ok. I teraz czekamu jak się zaplodnia.
No i ogólnie jestem na granicy hiperstymulacji więc jak jakiś transfer to nie w tym cyklu.
To teraz trzymamy kciuki za dzielne komóreczki. Niech się pięknie zapłodnią i podzielą ❤️🍀✊🏻 Ja jak się obudziłam po punkcji to płakałam czort wie dlaczego. No łzy, jak grochy 😂
 
Ja również widzę :)

Jako dziecko byłam tym leczona i zawsze mówiłam, że mi niedobrze aż wreszcie sie pozygalam i dali mi spokój 😂

Mam betę, ale w sumie bez przyrostu, to co mi po tym. Na powtórna idę w środe, czyli na razie wiem, ze nic nie wiem. Zobacz załącznik 1616733
Ładna beta na początek :) W środę będzie jeszcze ładniejsza 3 - cyfrowa. 🍀✊🏻🍀✊🏻🍀
 
Dziewczyny, mega się cieszę z tych kreseczek 🫶🏻

U mnie z kolei jakieś kiepskie przeczucia… 🙄 Nie dość, że mam dziwne wrażenie, że to cykl bezowulacyjny (nie było tego charakterystycznego kłucia jajnika, śluz jak był to cały czas wodnisty, 🍒 flaki i nie bolą), to jeszcze mnie dzisiaj zaczęło lekko boleć podbrzusze jak na @ chociaż to trochę wcześnie, bo dzisiaj dopiero 28dc, a ja mam zwykle 33-35 🙄
 
Jak się objawia u ciebie hiperstymulacja? W wynikach USG coś zaniepokoiło lekarza ?
U mnie glownie bardzo wysoki estradiol w sobotę. Oraz zwykle bardzo dużo komorek jajowych ale u mnie akurat nie było dużo.
Wynik estradiolu 4400 chyba ng albo pg/ml

Ogólnie to ja od kilku dni czułam jakbym miała kamienie w brzuchu i co chwilę klucie.
A hiperstymulacja jest nie tylko groźna dla zdrowia, co stanowi b.duze zagrożenie dla życia.
Od jutra mam clexan i dostinex i coś jeszcze.
 
reklama
Do góry