reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Byłam dziś na wizycie poowulacyjnej 🫡 z trzech pęcherzykow dwa pięknie pękły (i są już nawet ciałka żółte), natomiast z trzeciego się zrobiła torbiel krwotoczna. Lekarz mówi, że szanse na bliźniaki dalej są ale trojaczków już raczej nie będzie. 😅 endometrium 15,9 więc delikatnie przerośnięte, mimo brania 100 mg clo przez 5 dni.
Mówił, że polip w zasadzie jest ale że tak malutki (ok 4-5mm) i że nie jest ulokowany w jamie macicy więc on by go nie ruszał na razie. Do obserwacji i jakby faktycznie się nie udawało jeszcze z pół roku albo by urósł no to wtedy mnie wyślę do szpitala na laparo i od razu zrobi histero i całą resztę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiecie, tęsknię za czasami nieświadomości, kiedy ujrzeć 2 jeśli na teście to już była radość. Nie badanie za beta, progiem, sprawdzaniem przyrostów czy zastanawianie się czy kreska nie jest fałszywa.
Dokładnie w pierwszej ciazy zrobilam 1 test to juz krechy byly bordowe po 3 dniach wizyta i byl juz pecherzyk.
A teraz liczenie obserwacje leki i czekanie na cud
 
U mnie glownie bardzo wysoki estradiol w sobotę. Oraz zwykle bardzo dużo komorek jajowych ale u mnie akurat nie było dużo.
Wynik estradiolu 4400 chyba ng albo pg/ml

Ogólnie to ja od kilku dni czułam jakbym miała kamienie w brzuchu i co chwilę klucie.
A hiperstymulacja jest nie tylko groźna dla zdrowia, co stanowi b.duze zagrożenie dla życia.
Od jutra mam clexan i dostinex i coś jeszcze.
Estradiol mierzyłas w jakimś konkretnym dniu cyklu tak jak zawsze się kierzy czy w dowolnym skoro byłaś stymulowana ?
 
reklama
Do góry