reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Mówiłam że to dobry plan laparo na 8.03:) jajowody były całkowicie zamknięte, zostały udrożnione, można starać się odrazu, oczywiście nie w szpitalu …🤦🏽‍♀️🙈😂(WTF)
Jeżeli nie uda się za 6 miesięcy to ivf . Jak jutro wyjdę to może jeszcze zdarzymy złapać marzec:)
Super wiadomość❤️ Teraz tylko działać😉
 
Mówiłam że to dobry plan laparo na 8.03:) jajowody były całkowicie zamknięte, zostały udrożnione, można starać się odrazu, oczywiście nie w szpitalu …🤦🏽‍♀️🙈😂(WTF)
Jeżeli nie uda się za 6 miesięcy to ivf . Jak jutro wyjdę to może jeszcze zdarzymy złapać marzec:)
Haha, to teraz tylko musicie działać 😁☺️ mam nadzieję, że jak najszybciej się uda ✊🏻😍
 
Czy heparynę wstrzykujecie do samego końca? Na końcu jest pęcherzyk powietrza i ja czuję i słyszę jak go wstrzykuje😱i nie wiem czy dobrze robię
 
Czy heparynę wstrzykujecie do samego końca? Na końcu jest pęcherzyk powietrza i ja czuję i słyszę jak go wstrzykuje😱i nie wiem czy dobrze robię
Nie mój wątek, więc wybaczcie, że się wpierdzielam.

Tak, pęcherzyk też się wstrzykuje.
Dobrze jest robić zastrzyk na leżąco i wbijać igłę możliwie jak najgłębiej - wtedy podobno nie robią się siniaki (jestem na etapie testowania tego sposobu i póki co nie mam nowych siniaków).
 
Dziękuję dziewczyny, bardzo bym chciała bo rok temu podczytywałam kreski, a zapisałam się pierwszy raz w kwietniu… :)
Mam nadzieję że to było jedyna przyczyna. Narazie bez monitoringu spróbujemy bo wiem że pokrywają się z owulacją:) ja po 2 mscach nic to ciachnę moni:)
 
Dziękuję dziewczyny, bardzo bym chciała bo rok temu podczytywałam kreski, a zapisałam się pierwszy raz w kwietniu… :)
Mam nadzieję że to było jedyna przyczyna. Narazie bez monitoringu spróbujemy bo wiem że pokrywają się z owulacją:) ja po 2 mscach nic to ciachnę moni:)
owulaki* pokrywają się:)
 
reklama
Do góry