reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Powiedział że na usg pcos nie widać więc wynik AMH świetny. Dostałam metformax, o dziwo sam zalecił acard 150. Stymulacja powiedział że nie ma sensu skoro owulacje mam i nie chce póki co za dużo w to ingerować, tym bardziej że znowu jajowód świeżo udrożniony (on robił zabieg i mówił że faktycznie było tam trochę śluzu nagromadzonego i kontrast to przepchnął). A inseminacja zależna od wyników nasienia, więc zobaczymy czy ewentualnie zdążymy przed owu jeszcze w maju zrobić seminogram :)
O histero powiedział że jak najbardziej jest sens zrobić diagnostyczną, ale też chce dać nam te trzy miesiące najpierw.
Z jednej strony chciałabym wszystko na już, stymulacja, najlepiej od razu histero i w tym samym cyklu inseminacja 😅 ale no wszystko co mówił ma sens… muszę się trochę bardziej uzbroić w cierpliwość 🙈
 
Ostatnia edycja:
Byłam u hematologa. 😆
Stwierdził, że wg aktualnej wiedzy medycznej nie ma powiązań moich mutacji z problemem zajścia w ciążę. 🙈 Jest zwiększone ryzyko poronień, zwłaszcza w wyższej ciąży. Po zajściu w ciążę pewnie dostanę acard. I uwaga, opowiedział mi, że tak naprawdę nie ma aktualnych badań udowadniajacych wyższości metylowanej formy kwasu foliowego nad zwykłą, a te badania, na podstawie których dziś się zaleca formę metylowana, były robione na kobietach z tzw. Trzeciego świata, które były niedożywione. 🫠😶 I że w naszych warunkach raczej nie ma problemu z niedoborem kwasu foliowego z samego jedzenia. 😶 No ale i tak jest ważny i mam dalej brać.
Chce mi się śmiać z tego, że co idę do lekarza, to każdy mówi coś innego i że zamiast być coraz mądrzejsza, to czuje się coraz głupsza. 😆🙈😶
Dobrze, że nie muszę iść do niego kolejny raz, bo chyba bym nie wytrzymała powagi wykładu. 😆
 
Poczytuje Was dzisiaj w pracy
Teraz czekam na wizyte u ginekologa ale sama nie wiem moj maz sie waha, mowi ze on chce 👶, ale ze sie boi I sam nie wie.
Na sile nie bede cisnac, bedziemy rozmawiac moze jak wroce. Wiadomo ja tez mam watpliwosci. Decyzja o dziecki to decyzja pochodzaca z serca. W glowie kalkulacja
 
@Leanne tez daj znać po drożności jak było 🤞🏻
A szybko, Jezu jak ja się cieszę ze przynajmniej to jest ok. Ja miałam sono hsg, to mniej skomplikowane zdaję się niż zwykle hsg, byłam w szpitalu tak naprawdę jak na wizycie u lekarza, całość z wywiadem trwała z 30 min max. Musiałam mieć aktualna cytologie, grupę krwi, i skierowanie.
Weszłam wcześniej, bo jak zwykle ktoś się nie pojawił.
Co do badania, to nie należy do najprzyjemniejszych trochę bolało jak wpuszczała ten plyn, ale do przeżycia.
Bol rozpierajaco skurczowo miesiaczkowy.
 
reklama
Jeżu jak Wam zazdroszczę dziewczyny, ze Wam się udało to zrobić 😂😂 ja od września próbuje i nadal nie mogę, za mna już dwa przyjęcia do szpitala na HSG skończe odesłaniem mnie z kwitkiem, bo coś tam
A Ty jesteś z Waw z tego co kojarzę tak ?
A hsg jest skuteczniejsze od sono ?
Rozumiem, ze coś z tam z badaniami było nie teges, że przełożono?
 
Do góry