reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Mam wynik AMH z dzisiaj - 4,41ng/ml. Jest ok? Ciul że idę na 17 do ginekologa i tak wolę najpierw Was zapytać 😂
 

Załączniki

  • IMG_5736.jpeg
    IMG_5736.jpeg
    88,9 KB · Wyświetleń: 74
Sorki, że się wetnę bo nie do mnie pytanie, ale to może być każda wizyta. Ja nie byłam jeszcze ani razu u żadnego lekarza w Luxmedzie, wszędzie chodzę prywatnie i potem występuję o zwrot kosztów :D
Faktycznie, sprawdziłam to teraz i u mnie jest zwrot 100% kwoty za wizytę u ginekologa razem z USG do 650 zł kwartalnie. Jednak za monitoring owulacji wyświetla się, że zwrot za usługę nie jest możliwy. Ale np badanie progesteronu mam, że zwracają 100%.

Cos czuje że Luxmed nagle zostanie przez nas zasypany fakturami i obniża limity :D 🤣
 
Ostatnia edycja:
Ja tez grzebalam . Ale potem odkładałam w jedno miejsce i sprawdzalam co chwile.
Aa i jeszcze chodzenie po pokojach bo moze w tym swietle bedzie lepiej widac🤣 oo latarce juz nie wspomnę 😁
O matko gdybyś Ty widziała co ja wyprawiałam z tymi testami teraz od niedzieli... Pół mojego telefonu to są zdjęcia testów w różnych pokojach, z lampą, bez lampy, w świetle dziennym, sztucznym, a może w cieniu lepiej widać, a może jednak tutaj. A mój dzielny mąż nie dość, że do psychiatryka mnie nie wysłał, to robił jeszcze swoim telefonem zdjęcia bo on ma makro to może lepiej uchwyci 😂😂😂😂

Ja pierdziele ale mnie w macicy kłuje od rana... Nawet leżenie nie pomaga :/ Mam nadzieję, że to dobry znak a nie zły
 
O matko gdybyś Ty widziała co ja wyprawiałam z tymi testami teraz od niedzieli... Pół mojego telefonu to są zdjęcia testów w różnych pokojach, z lampą, bez lampy, w świetle dziennym, sztucznym, a może w cieniu lepiej widać, a może jednak tutaj. A mój dzielny mąż nie dość, że do psychiatryka mnie nie wysłał, to robił jeszcze swoim telefonem zdjęcia bo on ma makro to może lepiej uchwyci 😂😂😂😂

Ja pierdziele ale mnie w macicy kłuje od rana... Nawet leżenie nie pomaga :/ Mam nadzieję, że to dobry znak a nie zły
czyli legendarne musowanie nadeszło?

Mam wynik AMH z dzisiaj - 4,41ng/ml. Jest ok? Ciul że idę na 17 do ginekologa i tak wolę najpierw Was zapytać 😂
z mojej orientacji super wynik, gratulacje!
 
reklama
Do góry