reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Okres nastał i mam jedynie ochotę zawinąć się w kłębek pod kołdra i nic nie robić 🙈zawsze w takich chwilach przypominają mi się filmiki, jak podpinają facetom do brzucha jakieś cuda które imitują ból miesiączkowy i jak szybko zaczynaja się zwijać z bólu. My kobiety jesteśmy takie silne, co miesiąc dosłownie krwawimy przez kilka dni, zmagamy się z bólem jednocześnie normalnie funkcjonując 🤯
Tez to kiedyś oglądałam, tam mieli poziomy bólu do ustawienia 🙈 niektórzy przy 3 już wymiękali 🙈
 
reklama
Kurczę pozazdrościłam Wam zastrzyków i chyba tez sobie zamówię ten pakiet na trombofilie 😆 tylko jestem ciekawa czy to może mieć jakiś realny wpływ na potencjalny brak implantacji. Tym bardziej że acard i tak biorę na własna rękę
Czynnik V Leiden i protrombina owszem, mogą powodować problemy z implantacją ;) Hematolog i genetyk powiedziały, że to jest najważniejsze w tym badaniu, bo np.nieprawidłowy mtfhr ma ponad połowa społeczeństwa 💁‍♀️
 
Tez to kiedyś oglądałam, tam mieli poziomy bólu do ustawienia 🙈 niektórzy przy 3 już wymiękali 🙈
Taak dokładnie różne poziomy z czego 10 to już ból potężny. Nie zapomnę jak kiedyś była para i podpięli to kobiecie która powiedziała, ze bóle miesiączkowe ma raczej umiarkowane. Doszli do 9/10 i wtedy powiedziała to że tak właśnie czuje co miesiąc. Jestem mega ciekawa jakby to u mnie było. Jak doskwiera regularnie co miesiąc to można przywyknąć i nawet sobie nie zdawać sprawy ze stopnia bolu🙈
 
Kurczę pozazdrościłam Wam zastrzyków i chyba tez sobie zamówię ten pakiet na trombofilie 😆 tylko jestem ciekawa czy to może mieć jakiś realny wpływ na potencjalny brak implantacji. Tym bardziej że acard i tak biorę na własna rękę
Te zastrzyki to nic fajnego 🙄 dopiero siódmy, a już mam 2 siniaki XD na pielęgniarkę bym się nie nadawała XD
Mi lekarka powiedziała, że acard 75 przy moim v leidenie, który brałam na własną rękę nic tak naprawdę nie dawał 😔
 
Bosz przeglądam ta stronę testdna i nie wierze własnym oczom
 

Załączniki

  • IMG_5461.jpeg
    IMG_5461.jpeg
    121,4 KB · Wyświetleń: 152
Te zastrzyki to nic fajnego 🙄 dopiero siódmy, a już mam 2 siniaki XD na pielęgniarkę bym się nie nadawała XD
Mi lekarka powiedziała, że acard 75 przy moim v leidenie, który brałam na własną rękę nic tak naprawdę nie dawał 😔
Nie no wiadomo, ze nic fajnego, to tak ironicznie powiedziałam 🙈 z drugiej strony gdybym wiedziała, że to może pomóc to już bym wolała się kłuć 🙈 ja w tym cyklu brałam pierwszy raz acard 150
 
Dziewczyny, a jak ja mam mthfr w hetero i pai1 w homo to branie acard 75 przez czy cykl powinno starczyć?
 
reklama
Do góry