reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Ja po wizycie. Jeśli w tym cyklu się nie uda to jeszcze jeden cykl będzie stymulowany z nadzieją na ciążę i jeśli też nie wyjdzie to czekać nas będzie podejście do inseminacji. Chyba muszę zacząć coś o tym czytać, bo niby nadzieja umiera ostatnia ale jakoś w to, że się uda w tym cyklu lub nastepnym średnio wierze 😪
 
Dziewczyny, żeby zająć czymś głowę. Bo 90% myślenia to tak : od okresu do owu to testy owu plus żeby seks się odbył, potem czy się udało, doszukiwanie się objawowo ciąży/pms, potem maraton testowania, zawód itp.

Zapisałam się właśnie na prawko:D jakby się udało ruszyć, to może wyrobie się na urodziny męża pod koniec czerwca :D
Nie krytykujcie za to, że jestem taka stara, dzieciata i bez prawka :D
Moja mama robiła na 40 urodziny 😁
 
Ja po wizycie. Jeśli w tym cyklu się nie uda to jeszcze jeden cykl będzie stymulowany z nadzieją na ciążę i jeśli też nie wyjdzie to czekać nas będzie podejście do inseminacji. Chyba muszę zacząć coś o tym czytać, bo niby nadzieja umiera ostatnia ale jakoś w to, że się uda w tym cyklu lub nastepnym średnio wierze 😪
to jak się czegoś dowiesz ciekawego to daj znać, bo nas tez czeka inseminacja, jak się wszystkie inne problemy uda pozałatwiać.
 
reklama
Witam Dziewczynki po dlugim weekendzie. U nas w irlandii dlugi bo swieto Patryka a wiec parada, pijanstwo i dzisiaj wolne. Jutro juz do pracy.
Bylam w kinie na super filmie Milosc jak miod, boski film. Widzialyscie?

Wy mi sie tutaj prosze nie zalamywac. Kazda z nas ma swoj czas na zajscie w ciaze. Na kazda przyjdzie czas, trzeba wierzyc i dzialac.

Aksamitka ja mam 37 i nie mam prawka moj maz 41 i to samo, bez auta. Nie wiem czy kiedykolwiek zrobie bo boje sie po 3 wypadkach jako pieszy.

Kitsune gratulacje!!!
 
Do góry