reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Tak 🙄 Już na głowę dostaję
spokojnie…:) wiemy ze beta rośnie skokowo… poza tym on może być taki bladziutki jutro też, i nie znaczy to odrazu biochemia…
Ja miałam przez bite trzy dni blade ledwo widoczne kreski… od środy rana do piątku wieczorem, nie ściemniały ani trochę, dopiero w sobotę… i ten ledwo widoczny cień ma 5 lat i siedzi koło mnie 😂
 
Za Waszą namową kupilam dzisiaj testy owu z Domowego Laboratorium i faktycznie dużo lepiej się wybarwiają. Natomiast dziś 13 dc a kreska nadal jest jaśniejsza. Chociaż lepsze to niż nic - wczoraj nie było jej w ogóle. Ja już się zaczęłam zastanawiać czy jest możliwe, że owu była w 7 lub 8 dc, zaraz po okresie i przegapiłam ją. Nie chcę mi się w to wierzyć, ale jeśli nie, to znaczy że owu się przesunęła i bd później niż zwykle. Jutro powtórka i zobaczymy czy ściemnieje.
 

Załączniki

  • 20240318_180932.jpg
    20240318_180932.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 55
Za Waszą namową kupilam dzisiaj testy owu z Domowego Laboratorium i faktycznie dużo lepiej się wybarwiają. Natomiast dziś 13 dc a kreska nadal jest jaśniejsza. Chociaż lepsze to niż nic - wczoraj nie było jej w ogóle. Ja już się zaczęłam zastanawiać czy jest możliwe, że owu była w 7 lub 8 dc, zaraz po okresie i przegapiłam ją. Nie chcę mi się w to wierzyć, ale jeśli nie, to znaczy że owu się przesunęła i bd później niż zwykle. Jutro powtórka i zobaczymy czy ściemnieje.
nie sadze ze przegapiłaś. Kiedy miewasz zazwyczaj owulacje ?
 
A ja mam jeszcze pytanie co do HSG, bo chyba jak nie czytałam aż tak o tym, to głowa była zdrowsza 😂 Czy jak miałyście robioną drożność, to brałyście przed jakieś leki przeciwbólowe? Bo widzę, że bardzo dużo osób to doradza, aż nie wiem czego się spodziewać.
Czy długo się po tym zostaje w szpitalu, bo niby zabieg 15 minut, a mam zabrać od piżamy, po kapcie i szlafrok ze sobą.

Będę wdzięczna jak się podzielicie swoim doświadczeniem ☺️
 
A ja mam jeszcze pytanie co do HSG, bo chyba jak nie czytałam aż tak o tym, to głowa była zdrowsza 😂 Czy jak miałyście robioną drożność, to brałyście przed jakieś leki przeciwbólowe? Bo widzę, że bardzo dużo osób to doradza, aż nie wiem czego się spodziewać.
Czy długo się po tym zostaje w szpitalu, bo niby zabieg 15 minut, a mam zabrać od piżamy, po kapcie i szlafrok ze sobą.

Będę wdzięczna jak się podzielicie swoim doświadczeniem ☺️
ja doświadczeń nie mam, ale było brane to u mnie pod uwagę to lekarz powiedział że to jednodniowe, bez
Leżenia na oddziale.
 
reklama
A ja mam jeszcze pytanie co do HSG, bo chyba jak nie czytałam aż tak o tym, to głowa była zdrowsza 😂 Czy jak miałyście robioną drożność, to brałyście przed jakieś leki przeciwbólowe? Bo widzę, że bardzo dużo osób to doradza, aż nie wiem czego się spodziewać.
Czy długo się po tym zostaje w szpitalu, bo niby zabieg 15 minut, a mam zabrać od piżamy, po kapcie i szlafrok ze sobą.

Będę wdzięczna jak się podzielicie swoim doświadczeniem ☺️
ja byłam przyjęta o 8rano, kazali się ubrać w piżamkę i szlafrok i zaprowadzili mnie do sali. Pobrali krew. Później miałam usg i czekałam na łóżku na badanie. Zabrali mnie na badanie, a po miałam wrócić do łóżka i trochę odpocząć. Dostałam obiad, chwilę jeszcze tam leżałam i mogłam iść do domu :) ogólnie to byłam tam od 8 do 14, możesz wziąć przeciwbólowe, ja miałam na żywca i prawie zemdlałam z bólu 🙄
 
Do góry