reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
My właśnie kupiliśmy kanapę rozkładaną o wymiarach 160x200 i też muszę dokupić pościel do niej. W końcu nie będę wisieć na brzegu łóżka tylko wyśpię się jak człowiek bo Madzia co kilka dni ląduję u nas w łóżku i trzeba się rozsunąć na boki.
pochwal się jaka ta kanapa, bo my też się przymierzamy:-) łóżko mamy szerokie na 140 cm i trochę nam ciasno w trójkę;-)a co będzie potem;-)
Ignasiowi wczoraj biegunka przeszła po drzemce, dałam mu tylko orasalit, ale taki był marudny już do wieczora. Dziś jest OK ale z kolei mnie głowa boli od rana i to tak wkurzająco z jednej strony:-( a tu tyle roboty:confused:
 
dzien dobry:-)
U nas tez lipa za spaniem w dzien ,od 5 dni Jula juz nie spi po obiadku:tak:,ale i tak idzie spac po 21:szok:
milego dnia kobitki:-)
 
Dziewczyny chce kupić nowy naroznik do salonu i tak się zastanawiam skóra czy materiał:confused: nie miałam nigdy skóry jak z zachowaniem czystości:confused:
 
Dzień dobry. Dziadkowie poszli z L na spacer, ja zabieram sie za obiad :-p
Roksi
mój przyjaciel ma w salonie skórzany wypoczynek i powiem Ci że jeśli chodzi o zachowanie czystości to oczywiście zależy w jakim kolorze jest skóra. Napewno więcej da sie z niej zetrzeć niż z jakiegokolwiek materiału ale powiem Ci że latem jak siadasz na skórze gołym ciałem...:baffled: nie ma komfortu siedzenia....:no:
Witaj Agatulka25 :-)
 
reklama
Do góry