reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

betonowe:confused:
nie odnoszę takiego wrazenia, a Piotrus chetnie w nich chodzi i ich nie zdejmuje, co robił z innymi:tak:;-),
no może sie troszeczkę róznią, bo my mamy na rzepy;-)
My mamy teraz podobne buciki, tylko innej firmy. A kupiliśmy te Nemo, bo była wyprzedaż, ale są o wiele sztywniejsze od tamtych. Podeszwa się w ogóle nie zgina. W piątek zapytałam rehabilitantkę, czy powinniśmy zakładać Karolowi tego typu buty i powiedziała, że absolutnie nie. Dlatego je sprzedaję.
 
reklama
dzień dobry

pochwal się jaka ta kanapa, bo my też się przymierzamy:-) łóżko mamy szerokie na 140 cm i trochę nam ciasno w trójkę;-)a co będzie potem;-)
I:confused:

Kanapę kupiliśmy taką w miarę prostą bo większość które nam się podobały były niestety za miękkie i do spania nie nadawały by się na dłuższą metę. Na początku stwierdziłam, że kupiliśmy za szeroką ale po kilku nocach z Madzią zmieniłam zdanie.
 
hej :-)ja po pracy...i dzis znow smigam :crazy::-(..

Roksi - skory w utrzymaniu rewelka:tak: choc faktycznie mozna sie w lecie przykleic :-p
 
i jak pisze jmm gołym ciałem na skórze = brak komfortu:-D

, a gołym ciałam siadać tez nie radzę:-D, mozna się przykleić:-)
żeby nie było że ja sie goła po czyjeś kanapie kulałam prostuję:-D: latem byłam u znajomego na imprezie (w krótkich spodenkach:-p) i cały czas sie przyklejałam, normalnie wysiedzieć nie mogłam:baffled:. Poza tym kanapa raczej straszyła niż zdobiła salon bo była bardzo popękana i poprzebarwiana (szczególnie w miejscach gdzie opiera sie np. ręce):tak:
madzikm zazdroszcze z tym przedszkolem:tak:
Podzcie mi czy Wasze pociechy też robią sie takie niegrzeczne? Laura potrafi być okropna, zwłaszcza na ulicy, jak nie chce z nią wejść do jakiegoś sklepu rzuca sie na ziemie i krzyczy :baffled: , ucieka ze sklepu, mam nadzieje że z tego wyrośnie bo wstyd z nią wychodzić
 
jmm - no mojej tez sie nieraz zdarzy tak zrobic :dry:a co do kanapy to moze nie mieli z prawdziwej skory.
 
moja po domu biega głównie na boso, tzn w rajstopkach
czasami też w kapciach, takich zetpola, ale najbardziej lubi bez :tak:

JMM potrafi odstawic histerię, zdarza się :-p ale coraz częściej grzecznie chodzi za rączkę, normalnie marzyłam o tym :-)
 
reklama
JMM potrafi odstawic histerię, zdarza się :-p ale coraz częściej grzecznie chodzi za rączkę, normalnie marzyłam o tym :-)

Ja dalej marzę o tym .Moja niestety za rączkę nie chce chodzić a tekst "gonimy" albo "uciekamy mamusi" to często słyszę :baffled: Oczywiście córcia jaja sobie z mamy robi bo lubi jak się ją goni bo ma dobrą zabawę.:-D
 
Do góry