reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Dzień Dobry:-)
właśnie 3 razy:szok: wysyłam foty do fotojokera za pierwszym razem miałam błąd przeglądarki a za drugim nie pokazala mi się płatność przy odbiorze:wściekła/y: niech już będzie odbiore w sklepie bo już mam dosyć wysyłania bo trwa to bardzo długo:wściekła/y:
 
reklama
witam dziewczyny
oj jak wam zazdroszcze samoz aparcia jesli chodzi o cwiczenia. tigger biegac to ja nei moge przez kolana ale moze roerek ...
ale wiecie musze sie przyznac ze ja to u mamuski jestesm nieopanowanym lakomczuchem i juz znowu przytylam pare kilo:szok::zawstydzona/y::wściekła/y::no::-(wiec po powrocie a wracam juz w piatek biore si eostro za siebie. pomysle o silowni albo aerobiku.
a moze to i to
tylko diete ciezo mi utrzymac ostatnio co widac na wadze:-(.mam nadziej eze w domu mi si eto uda.

wzielam dzisiaj Tristana do wyrka i obudzil mnie szczypiac za sutka:szok:. i tak sobie go upodobal ze nawet jak akrylam go koldra to i tak do niego dotarl:sorry2:

dzisiaj cale szczescie pospal troche dluzej ((do 5)
My tez zamiast spac dluzej to wrecz odwrotnie , spimy krucej:dry:
milego dnia dziewczyny
 
Dzień dobry!
Ja też myśle o ćwiczeniach i nawet czasami robie jakieś brzuszki ale wszystko to mało:-(. Trzeba chyba pomyśleć o siłowni tak jak piszecie bo samemu ciężko się zmusić:-(. Ja to właściwie szybko schudłam tylko ta okropna fałdka została:-:)-(
 
Dzień dobry :happy:

Pogoda pod psem :eek:, na dole walą, wiercą i właśnie obudzili mi dziecko :eek:, ja głodna a jakoś nie mogę ruszyć dupska żeby zrobić sobie śniadanie :eek:.....................zapowiada się piękny dzień :-p
 
moja córcia wczoraj rozrabiała do 21 a dzisiaj wstała o 8 i teraz dalej przmierza się do snu:-)


Ja wczoraj moją przetrzymałam do 21.00. Ale była zmęczona :shocked2:
Już przed 19.00 zasnęła i to już głęboko, a tu nie było jeszcze kąpieli, wieczornego karmienia...po 30 minutach wybudziliśmy ją i zrobiliśmy kąpanko to się orzeźwiła. No i potem w nocy pięknie spała.
Zaczęła nawet powoli uczyć się, że o 6 rano ma być mleczko (bo zdarzało jej się to przesypiać) a teraz budzi się, zje, chwilę pogada i zasypia dalej :happy:
 
Cześć dziewczynki, dawno mnie tu nie było;-)
zawiadamiam, że mój Oluś ma juz pierwszego ząbka - prawa jedyneczka na dole:tak:nocy nadal nie przesypia:no: ale poza tym jest wszystko oki:-) wciąż sie śmieje i ostatnio oprócz gaworzenia charakterystycznie charcze - jakby chciał kogoś przestraszyć:-D
Ja też miałam zapędy by ćwiczyć ale nie mam na to siły i ochoty. Matywacja też marna bo wagę swoją odzyskałam - powinnam popracować nad mięśniami:tak:bo ich brak:-D
Jeszcze tydzień, dwa.... i przeprowadzka:-):tak:huraaaaaaa
 
Cześć dziewczynki, dawno mnie tu nie było;-)
zawiadamiam, że mój Oluś ma juz pierwszego ząbka - prawa jedyneczka na dole:tak:nocy nadal nie przesypia:no: ale poza tym jest wszystko oki:-) wciąż sie śmieje i ostatnio oprócz gaworzenia charakterystycznie charcze - jakby chciał kogoś przestraszyć:-D
Ja też miałam zapędy by ćwiczyć ale nie mam na to siły i ochoty. Matywacja też marna bo wagę swoją odzyskałam - powinnam popracować nad mięśniami:tak:bo ich brak:-D
Jeszcze tydzień, dwa.... i przeprowadzka:-):tak:huraaaaaaa
gratuluje pierwszego ząbka:-) moja też ma tylko tyle że na górze:eek:
 
witejcie,
mnie tez juz dawno tu nie bylo!
Magda snilas mi sie dzisiaj!chcialas mi zabrac wszystkie ciuszki mojej Hani!!!:-D

musez nadrobic zaleglosci w czytaniu!ale tego jest!

a co z watkiem"zdjeciowym"?jest jeszcze?
 
reklama
Do góry